Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztoan felszines vagyok...

Borzasztoan felszines vagyok Hogy tudnam ezt a tulajdonsagot megszuntetni magamba?

Figyelt kérdés

Mindossze 16 eves lany vagyok es most johetnek a valaszok, h majd kinovom, de nem hiszek ebben

Vilageletembe ilyen voltam, a szuleim sok mindent megvesznek nekem, de azert nem viszik tulzasba (szerintem), de a sulis tanaraim kozul is 2-en mar megjegyeztek, h bekepzeltnek tartanak...

En nem akarok ilyen lenni!

Nem csak egy szep, de buta lany akarok lenni!

Szeretnem, ha nem zavarna, ha olyan emberekkel kell beszelnem, akik nem neznek ki annyira nagyon jol...

De ha meg is fogadom, h holnaptol normalis leszek, masnap visszater ez az enem...


2016. febr. 6. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Zavar, ha ronda emberekkel kell beszélned?
2016. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyasmi :/
2016. febr. 6. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Bevallom, nagyon furcsa kérdés, hisz a beképzelt emberek nem tartják magukat beképzeltnek. Az, hogy mások mit mondanak nem jelent semmit, főleg a tanáraid. Azzal semmi baj, ha tudod magadról, hogy szép vagy, egyedül az a furcsa, hogy zavar, ha ronda emberekkel kell beszélned. Ezt leszámíta azt mondanám, hogy még fiatal vagy, és nem igazán ismerted még ki magad. Mit érzel pontosan, amikor nem szép emberekkel beszélsz?
2016. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hat igen, ez ezert kulonos...

Van nekem egy nagyon felszines oldalam meg egy olyan is, ami a belso ertekekre is figyel, de a kettot nem tudom egyeztetni sajnos :(

Valami olyasmit erzek, h en jobbat erdemlek, h nem veletlenul vagyok szep, mert hozzam is a szep emberek illenek...

2016. febr. 7. 00:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés infóból nehéz ezt megállapítani, ahhoz sokkal több kéne. Erre azt mondanám, hogy valószínűleg a környezeted hat rád így, amiért ennyire torzan látod a dolgokat. (emberek, média) Egy olyan világban nőssz föl, ahol mindenki annyit ér, ahogy kinéz. Így nem csoda, ha vannak benned ilyen gondolatok. Ha több élettapasztalatod lesz, akkor rájössz, hogy más a reális értékrend. Sajnos arra kell kijukadnom: majd kinövöd. :D
2016. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igenigen, csak az a baj, h meg a szuleim is nyomjak bennem ezt a dolgot. Az o velemenyukre adok es sokszor elmondjak, h kivel kene meg nem kene baratkozni, ami sokszor negativan hat ram.
2016. febr. 7. 00:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy mit csinálsz rosszul, akkor tudod, hogy mit kell kijavítani.
2016. febr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!