Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit csináljak? Félek...

Most mit csináljak? Félek vissza menni koliba.16/L

Figyelt kérdés
Valamikor össze vesztem 2szobatársammal és minden nyűgöm leírtam róluk a naplómba. Amit ott szoktam hagyni hétvégente a koliba. Lebetegettem ezért nem mentem vissza koliba. A szobatársaim meg bele olvastak. Ezt onnan tudom, hogy az egyik szobatársam pasia írt hogy mit képzelek hogy így meg úgy elhordom a barátnőjét mindennek. Olyan dolgokat vágott hozzám amik a naplómban voltak. Most mit csináljak. Mind két szobatársam agresszív és próbáltam átköltözni egy másik szobába de nem sikerült. Maradnom kell ott de nagyon félek.

2016. febr. 9. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az már para. Hát nem tom próbáld meg diszkréten megbeszélni velük az ügyet és legfeljebb elnézést kérsz amiért amiket irtál meg hogy nem kellet volna szar kedved volt stb De nékik is bocsánatot kén kérni hogy csak úgy belle olvastak a naplótba. Sok sikert majd ird le millet :D
2016. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Firedoom ***** válasza:

Ebben a szituációban senki nem ártatlan. Mivel se a vitat se a napló tartalmat nem ismerem ezert csak az altalanos velemenyemet irom le:

Ha lenne naplóm es abba valamelyik paraszt belemerne olvasni annak levernem az arcat. A napló arra valo, hogy az ember a legféltettebb, legbensőbb gondolatait leírja es ebbe beleturkalni enyhén szólva nem szép dolog.

Az, hogy te mennyire vagy bűnös azt nem tudom megmondani. Nem szamithattal arra, hogy elolvassák es lényegében ugyan arra gondoltal mint amit leírtál, csak igy adtal egy esélyt a gondolatok kiderulesere.

A legjobb lenne, ha bocsánatot kérnek es hirtelen haragra fognad az egeszet, tudom, hogy ez keves, de jobb mint rettegni a kolitol.

2016. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy lány akitől kevésbé tartok, ő holnap jön vissza. Azonban az akitől jobban félek lecseszett. Egy lány át jött a másik szobából és folyamatossan bele beszélt hogy "Na, szoljál már valamit". Ez nagyon irritált. Aztán mindenkiről kellett véleményt mondanom. Aztán magamról is de mindig semleges, jelentéktelen válaszokat adtam. A csaj aki pipa volt rám kiment pár szobatársammal. A csaj aki bele beszélt pedig egyből mondta hogy szerinte nem vagyok heteró, és nem hitte el, hogy teljesen az vagyok. Innét tudom, hogy többet is olvastak.
2016. febr. 14. 22:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Senki sem nézi az én néző pontom, mert utálnak. Persze mindenki más okból. Így senki sem áll mellettem. Szóval mindenki csak azt látja hogy két aranyos, kedves lányról rossz a véleményem, ezért én vagyok a legmocskossabb ember a koliban. Azért alapból ellenszenves voltam mert jók a jegyeim.
2016. febr. 14. 22:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Már ide se merek írni, hátha látja az egyik.
2016. febr. 14. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nehéz helyzet! (azóta történt valami? visszamentél már?)

Sajnos koliban nincs olyan, hogy magánélet... Muszáj kolisnak lenned? Milyen távolságra laksz a sulitól? Én 45-ről még simán bejárok. 16/F

2016. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!