Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják a magyarokat...

Miért utálják a magyarokat mindenhol?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

mert például a cigányok kimennek külföldre és csinálják a cinket és mivel magyar állampolgárok igy megbélyegzik mint magyart


Egyébként meg meg lehet nézni a magyar mentalitást: az egymás elleni rosszindulat magasfoka fehér - fehér embernél is

2016. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Elsőt erősítem, pontosan ezért.
2016. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Csak sokszor nézz körül itt a gyakorin...tökéletes tükörkép.
2016. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Hahaha na hát igen,ez egy jó kérdés..Szerintem is ez a rossz példa,mármint,hogy sokan kimennek pl. Ausztriába lopni,majd visszajönnek és eladják a szajrét.Ez alapján te mit szűrnél le a magyarságról?Nem véletlen írják ki számos boltokban magyarul azt,hogy "Ne lopj!" !


De mindegy is...Mi a románokat,a nyugatibb országok meg az egész Kárpát-medence és a keleti térségek lakosságát nézik "szlávcigányoknak".

De nem?



Az ukránok sem különösebben szeretnek.Ők azért néznek le minket,mert "újgazdagoknak" és burzsujnak tartanak bennünket. (Többszöri tapasztalat)


A franciák meg... féltélenyek.Nem véletlen /bocsánat/ B a s z t á k haza az országunkat anno.(trianon és a többi szemétség)Nekünk vannak annyira jó boraink,ha nem jobb,mint nekik...Konjakunk is verné az ővéket,hagy ne soroljam tovább.Konkurencia...Tehát ők ezért utáltak ill. Néznek semmibe.


A környező országokról (az elcsatolt területekből alakultakról) gondolom nem érdemes beszélni,mindenki tudja az utálat miértjét.(Bár szerencsére a migránshelyzet miatt kezd ez megoldódni,aminek örültem.)

2016. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert a magyarok is utálnak mindenkit. Külföldön magyar magyarnak a farkasa, multikulti barátságokról nem is beszélve.


Az első két válaszoló mentalitása sem fest szép képet rólunk. Mindig más a hibás, csak mi vagyunk helikopterek. Megsúgom, külföldön is tudják a különbséget az etnikailag magyar és roma emberek között, és tisztában vannak a romák sztereotipikus viselkedésével. Nem a romák miatt utálnak minket.


Azt azért elmondanám, hogy jobb helyeken senkit sem néznek le származása miatt. Évekig végeztem irodai munkát Hollandiában és Németországban. A lengyel, a román, a francia és a hottentotta is egyenrangú volt. Ezzel szemben a magyar mosogatók kedvenc elfoglaltsága volt kibeszélni a románokat, vagy mindennek elhordani a szerb felettesüket.


Lehet hogy nem a mindenkivel van a baj.

2016. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4: igen ausztriától keletre már mindenki cigánynak van minősitve meg szlávnak ami elég szomorú sok jó fej veszik el emiatt

A magyar meg a másik magyar farkasa az utolsó hozzászólónak igaza van, ez fakadhat pénzügyi célokból elsősorban, itt aztán sokan elmennek a pénzért bármeddig

2016. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na most azért kellett lepontozni,mert túl nyers voltam vagy mert igazat írtam?


Elegem van... én is beálltam a sorba és utállak titeket!:D


(4-es vagyok)

2016. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Miért utálják a Magyarok a Magyarokat?
2016. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én az 5. válaszolóval értek egyet. Most nem a romákról van szó hanem a magyarok ról a romákat a magyarok utálják ez tény de külföldön is tudják hogy ki a roma és ki a magyar.Tehát a magyart miért utálják mindenhol???
2016. febr. 12. 10:46
 10/10 hylasz válasza:

Ki gondol, allithat ilyet ?

Mindenkinek magabol jo ha kiindul es nem hasznal az alltalanositas. En sokat eltem lülföldön...;

De talan azert egyikünknel, masikunknal megis jobb lenne nem annyira az "aranyeremet" hajszolni. Talan jobb nem minden (!) aron az elsönek lenni ... olyan aron is ahol mas visszalep mert ugy erzi : "ezert nem"

Talan igy: a dicsösegert meg a "tul nagy" sikerert nem eri meg, sok mas igazi jo dolgot aldozni : pld. baratsagot, megertest, szeretetet... ;)

2016. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!