Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baj van velem? Vitamin hiány?

Mi baj van velem? Vitamin hiány?

Figyelt kérdés

Dühös vagyok. Egyfolytában, szüntelenül.

Minden idegesít, minden. A munkatársaim, a saját párom, a szüleim, a nagyszüleim, a testvéreim, még az állatok is.

Senkit nem bántok. Még szóban sem. Általában hallgatok - bár az is sértő - és magamban ismételgetem, hogy "fogdbefogdbefogdbe" "hagydabbahagydabba".

Nem mindég volt ez így, most hétvégén kezdtem határozottan érezni, hogy kicsúszik a kezemből a dolog. Felborult az egyensúly és nem tudom, hogy tegyem vissza.

Fogalmam sincs ez mitől lehet.

Pezsgőtablettát szoktam inni, multivitamint, kalciumot, magnéziumot, bár nem rendszeresen. Az étkezésre figyelek, fehérjét elegendőt viszek be, szénhidrátot és zsírt keveset. Bár mostanában ez is kicsit megbicsaklott...

Hibáztatok mindenkit és magamat is. Utálom magam.



2016. febr. 16. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
D vitamin, magnézium. Ezeket szedd!
2016. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
D-vitamint megerősítem, télen én is idegbeteg vagyok nélküle.
2016. febr. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, tudtok ajánlani?

Az eurovit D vitaminját néztem, de nagyon drágának tűnik a többi mellett. Persze, hogy az jutott az eszembe a tv-ben láttam. fufufufufuu...

2016. febr. 17. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írtál a cukorról és kávéról, hogy mennyit, hogyan eszel.
2016. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!