Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyi ideig vártok válaszr...

Ti mennyi ideig vártok válaszra egy másik embertől? Akár itt üzenetben, akár facebookon, akár emailben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Ti mennyi ideig vártok ? Most pl úgy hozta a helyzet,hogy egy lányal emailben írogattunk,s tudom,hogy reggel,és este megnézi.Tehát ha este 11-kor elolvassa azt amit délután írtam.Így láthatta este,ma reggel is,és nincsen válasz.De ez a kérdés facebookon is felmerült bennem.Hogy ha tudom,hogy látta,még ha törölte is tudom,hogy látta mert Xy ismerőse lett stb.Szóval ti mennyi ideig vártok ?! Mi az amiután képletesen szólva azt mondjátok,hogy oké mostmár ne válaszolj ! És rá csapod az ajtót,hogy mostmár nem érdekel.

2016. febr. 18. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

hát nálam ilyen nincs...

van itt olyan levelező társam akivel volt időszak amikor naponta több levelet váltottunk, most épp heti 3-4 max...

volt olyan, hogy skypeon írtam egy régi ismerősömnek, hogy mi van vele...és hónapokkal később írt csak, akkor sem éreztem, hogy "vártam eleget, nem érdekel a válasz"...


22F

2016. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ilyen gyorsan rácsapni az ajtót senkire. 2-3 nap, akár egy hét is lehet hogy válaszol valaki. Lehet, hogy egyszerűen nem volt ideje válaszolni este, sem reggel. Vagy egész nap. Van hogy az ember nem ér rá, közbe jön valami. Máskor lebetegedett a fiam, kórházban kötöttünk ki, semmi időm, sem energiám nem volt válaszolni. Még megnézni sem. Szerencsére nem gyakori az ilyen eset, csak azért írtam, hogy lásd, előfordulhat. Egyébként sem várom el senkitől, hogy mindent háttérbe szorítva nekem írjon.
2016. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ti türelmes emberek vagytok.1# és 2# válaszoló.Én egy napot szoktam várni,és ez a maximum.Mivel én szintenegyből válaszolok az üzenetekre.Monduk facebookon megkérdezi egy barátom,hogy hétvégén meg javítanám-e a gépét vagy bármit...Akkor 1-2-percet gondolkozok,és már írok is.Akár azt hogy igen,oké semmi akadálya vagy azt,hogy nem tudom vállalni.
2016. febr. 18. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hajt a tatár, általában több dolgot csinálok egyszerre. A barátaimmal már nem mindig köszönéssel fejezzük be a beszélgetést, egyszerűen csak épp vége szakad és aznapra nincs több mondanivalónk, vagy egyikünk megy dolgára, elhívnak a géptől, megszakad a net, és akkor majd máskor folytatjuk. Nem esek kétségbe, ha nem jön valamire válasz. Ha valami nagyon fúrja az oldalamat, és megtehetem, akkor a legközelebbi lehetséges alkalommal megkérdezem, akár személyesen.
2016. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként néhány évvel ezelőtt jártam úgy facebookon, hogy a rendszer összevissza tördelte az üzeneteket és nem minden ment át máshoz illetve jött át hozzám, aztán teljesen értelmetlen dolgokat dobott a rendszer, nagyon bosszantott, volt köztük új ismeretségem is, amit ez a hiba meg is tört (aztán személyesen valamennyire korrigáltuk, mert nem netről ismerjük egymást), olyan üzenet is volt, amit csak hónapokkal később kaptam meg.
2016. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

FB kivétel, mert ritkán, de szokott bugolni. Nálam is van, akár 2 hétig nem látom, valaki írt, mert fb csak neki nem jelzi...

Általában nem várok.

Ha válaszol 5 mp után, válaszolt, ha sose válaszol, nem válaszolt. Miért kéne külön várni rá?

Ha csak ezért, felmegyek, megnézem írt-e, ha nem, nem.

2016. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én volt, hogy szeptemberben írtam valakinek és januárban kaptam választ :D Azóta január vége felé írtam neki, lassan egy hónap eltelt.. de úgy vagyok vele, hogy lesz.rom :) Egy pár nap szerintem nem vészes, de hónapokat ne várj! :D Már rég "rá kellett volna csapnom az ajtót", mégis reménykedek, holott tudom, hogy marhára nem érdemli meg a figyelmem.. :) A kérdésedre válaszolva függ attól is, mit érzel a másik ember iránt. :)
2016. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# válaszoló.Mostmár semmit nem érzek felé.Válaszolt ugyan emailben.De át ugrott fontos kérdést.És más irányba vitte el a beszélgetést.Mostmár semmit nem érzek felé.Én felruháztam egy tulajdonságal ami meg lehetett volna benne.De nincsen meg benne.Őszintéb a te válaszod mint az ő emailje.
2016. febr. 18. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Facen nekem a "látta" azt jelenti, hogy van ideje válaszolni.Mivel én úgy vagyok vele, hogy addig nem láttamozok semmit se, ameddig nem akarok/tudok válaszolni, ezt elvárom mástól is.

És bosszant, hogy ha egy kérdést le_zar és azt gondolom,hogy ha "látta"után rövid időn belül nem válaszol, akkor 55 év múlva se fog.

Az talán nincs nálam, hogy "rácsapom az ajtót", én inkább megköszönöm a semmi válaszát.

2016. febr. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!