Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mit gondoltok egy...

Fiúk! Mit gondoltok egy lányról, akinek nagyon sötét a szőr a lábán - de karbantartja azt?

Figyelt kérdés
Nem merek kialakítani párkapcsolatot, mert nagyon sötét a szőr a lábamon. Tudom, állati hülyén hangzik... Félek, hogy mit szól az adott illető, ha kiderül. Rendesen gyantázom, hetente, másfél hetente kell szőrtelenítenem. Ügyelek rá, hogy ne nőjön meg nagyon, viszont félek, ha esetleg összejövök valakivel, ez kiábrándítja... Mivel meg kell várnom, amíg 1-2 mm-t kinő, és utána tudom csak eltávolítani.
2016. febr. 19. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt képről lehetne eldönteni.
2016. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom azért nem olyan, mint valakinek a haja, amikor 2 milisre le van vágva... :D
2016. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Lécc' ne adj fiúk véleményére, nem érdemlik meg. :D Jóval többet érsz annál, mennyire tartanak dughatónak. :D Ne azon pörögjön az agyad, hogyan tudnál nekik minél inkább tetszelegni. Túl sok értékes időt vesz el, és nem jár vele semmi pozitívum, csak még több szorongás. Esküszöm, hogy nem leszel kevesebb/rosszabb ember attól, hogy nem gyepálod halálra a lábad és próbálsz megfelelni egy szégyenítő, nőgyűlölő és szexista szépség ideálnak. Nem az határoz meg, mennyire vagy szőrös/milyen sötét a természetes szőr a testeden, ami amúgy az övükén is nő, de őket nem szégyenítik meg érte...

Könyörgöm, Tényleg Annyira nem éri meg értük törni magad!

2016. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha leszeded és nem hagyod visszanőni akkor semmi gond.

Nem vagyok ebben jártas de van olyan hogy végleges szőrtelenítés, nézz utána ha nagyon zavar.

2016. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy lányként beleszólok:)

Nekem is sötét a szőröm, úgyhogy átérzem a helyzetedet. Szerintem ez egy normális férfinál egy párkapcsolatban nem okoz gondot. Ha meg mégis zavarja vagy nem tetszik neki, te tulajdonképpen akkor sem tudsz mit csinálni...A gyantázáshoz, epiláláshoz is meg kell hagyni egy picit mert csak úgy tudod leszedni, a borotvával pedig szerintem rosszabb mert gyorsabban visszanő és mivel sötét ezért már nagyon hamar meglátszódik ilyen kis "pontokban". A végleges szőrtelenítés lenne talán a legjobb megoldás, de szerintem drága és a környezetemben is van olyan, akinek bevált és olyan is, akinek nem...én meg nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy ennyi pénzt kiadjak egy olyan dologra, ami vagy sikerül vagy nem. Szerintem ezt egy pasinak "illene" elfogadnia, persze, én sem azt mondom, hogy az a leggyönyörűbb látvány mikor már nő vissza a szőr az ember lábán, de ez van. Ez egy természetes dolog, amivel igazából nem nagyon lehet mit kezdeni azon kívül, hogy az ember karbantartja és figyel rá mert az egy dolog, hogy utcára ilyenkor nyilván nem szoknyában fogsz menni, de a saját otthonában, a párja előtt szerintem senki nem szereti takargatni magát.

2016. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerelemről beszélünk... Szted komolyan érdekelni fogja? Vagy ez lesz ok bármire is?

Ha igen, ne hangyaagyúakkal kezdj... :)

2016. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős,sűrű,fekete a szőr a lábamon. Ez csak nekem gond,a fiúk ezzel nem is foglalkoznak,ha le van szedve. Sajnos látszik,pont azért mert sötét,így volt aki már rákérdezett,de nem bántóan,vagy hogy zavarná,inkább csak csodálkozott rajta.
2016. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!