Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyok folyton a jobb...

Miért vágyok folyton a jobb telefonra?

Figyelt kérdés
A mostani telóm egy Alcatel idol 2s 60ért vettem lassan két éves lesz, és le akarom cserélni egy kevésbé drága telefonra. Nincs komolyabb baja, csak már unalmas. És újkorába se voltam 100%-ban elégedett vele.

2016. febr. 21. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart.
2016. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik 2 év után és megvan a lehetőséged, akkor miért nem cseréled le?
2016. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy kicsit unalmas az életed, és így akarsz színt vinni bele?
2016. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztó vagy és a környezetedből (reklámoktól, ismerősöktől) azt láttad, hogy mindig a legújabb telefon kell. Ha van rá kereted, vedd meg, de gondold át, hogy megéri e és valóban tud e annyi új dolgot, mint a régi telód. :)
2016. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 szó: fogyasztói társadalom és kapitalizmus :)
2016. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert nem találtad még meg a megfelelőt.

Nekem 2 éve volt egy samsung galaxy 5. El nem tudom mondani milyen unalmas volt. Most van egy lg f6- om, erre sose unok rá és ebben az évben ünnepli a 2. születésnapját(jó hát végülis előbb legyártották).

2016. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!