Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok szerintetek milyen egy...

Lányok szerintetek milyen egy tökéletes fiú?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mi az amit megnéztek egy fiún és egy fiú mitől lessz jó pasi?
2016. febr. 24. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Van 100000000000ft a számláján. :)
2016. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem attól, ahogy kinéz. Az elég relatív. Volt, aki nekem nagyon tetszett, barátnőim meg azt mondták rá, hogy ronda. Én meg nem értettem, hogy miért, mert szerintem tök helyes.

Az számít nagyon, ahogy viselkedik.

Legyen kedves, jó szívű. Érezzem, hogy tényleg én érdeklem és velem akar lenni, nem pedig csak szeretne valakit, szinte mindegy, hogy kit.

Legyen a társam, álljon mellettem, számíthassak rá.

2016. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha engem akar, és nem akar megváltoztatni.

Ha mindent megtesz értem.

Ha harcol értem.

Ha előtérbe helyezi azt, ami nekem fontos.

Ha mindig nyitott, őszinte.

Ha humoros.

Ha tud komoly dolgokról is beszélni.

2016. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mit nézek meg először?

Stílus. Már abból látszódik pár tulajdonsága. Nagyképű, egoista. Vagy visszahuzodo, csendes.

Persze ha helyes, akkor az is egy jó pont.

Még néha a hajukkal kapcsolatban szoktak túllőni.

2016. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jóképu, vicces, jófej, gazdag, sportos...
2016. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mijen stílus jön be nektek leginkább?
2016. febr. 24. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincsen, hogy "tökéletes". Csak olyan, aki valakihez pont jól passzol.


Az én párom illik hozzám, mert mindketten csöndesek, nyugodtak, kreatívak vagyunk. Szeretünk beszélgetni, szeretjük az abszurd humort, és pont egyformák az életcéljaink is: kertesházat szeretnénk, két kutyával, ahol magunknak termelhetünk dolgokat, és csöndesen elhobbizgathatunk.


De biztosan csomó mindenkinek más jön be, például akivel beutazgathatja a világot, vagy vállal 10 gyereket, vagy közösen extrém sportolnak, vagy sorolhatnám még.


De ha bármi általános szabályt kéne mondanom, akkor annyit megállapíthatok, hogy szerintem az minden kapcsolatban elengedhetetlen, hogy mindkét fél érett személyiség legyen, aki képes önálló döntéseket hozni, aki nem játszmázik, hanem őszintén kommunikál, és a párja a társa, akit tisztel és becsül, és közösen tud vele tervezni.


A külső szerintem nem nyom akkorát a latba egyáltalán, nekem speciel a személyiség ezerszer fontosabb. És sok barátnőm is így van ezzel.

2016. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Helyes,vicces,jófej,jót lehet vele beszélgetni,sportos,valamennyire zenél vagy van hallása,kedves
2016. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!