Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet több önbizalmam?

Hogy lehet több önbizalmam?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is társasági életet élni, új barátokat szerezni, új közösségekbe menni de nagyon bánt, hogy nincs semmi önbizalmam, nem tudok másokkal beszélgetni, kellemetlenül érzem magam idegenek között, nem merek mások szemébe nézni. Nem vagyok csúnya lány és nem is ez a baj, csak egyszerűen van bennem egy ilyen gátlás vagy nem is tudom. Talán azért mert kis koromban az iskolában nagyon sokat bántottak, megaláztak, kinevettek, és emiatt mindig azt érzem, hogy lenéznek. Van egy szűkebb baráti köröm akikkel nagyon sokat beszélgetünk viccelődünk csak úgy dőlnek belőlem a szavak, a viccek de amikor idegenek közé kerülök mintha kikapcsolna az agyam, nem tudok megszólalni. Mit tegyek? :(
2016. febr. 25. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Realizáld tényeket.

Nincs mitől félned; mindenki ember valamilyen személyiséggel, agyi szinttel; tényeken vélemények nem változtatnak s hasonló csacskaságokon.

Igen, gátlás egy következmény tudatalattidból ami rossz hozzáállásod miatti kiskorodbeli események rossz kezelése miatt van. Ezeket felül lehet írni tudatosan.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!