Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Na sziasztok! :)


Egy 15 éves Srác vagyok. Eddig az összes Ismerősöm/Barátok/Szülők mint azt mondták, hogy "bárány" szívem van. Ok, gondoltam, hogy faca :). De utána mindenki azt mondta, hogy ok ez jó dolog, de egyben a legrosszabb is. Elméletileg még ha nem most, de akkor a későbbiekben ezt meg fogom tapasztalni.


De konkrétan mit is?


2016. febr. 25. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha túl jó szíved van, sok ember kifogja használni,és te segíteni fogsz nekik, mert hát jó szíved van.
2016. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam még ezt a kifejezést. De arra következtetek, hogy szeretsz segíteni másokon, kedves vagy mindenkivel, mindenkiben bízol. És ezt nem lehet. Az emberiség nagyja egy undorító féreg. Erre rájöttem én is. Senkiben nem szabad bízni és magaddal foglalkozz, illetve azokkal, akiket szeretsz. 15 évesen még én sem tudtam, hogy ez így van, nem rég jöttem rá.
2016. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baromság.

Nem bárány szívűség rossz. Ha nem tudsz megoldani helyzeteket és bárány szívű vagy, na akkor szopsz...

De magában bárány szívűség kizárólag jó.

"mit is?"

Kihasználást, elnyomást, lenézést s hasonló csacskaságokat.

2016. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
A jószívűséget tartsd meg mert ez pozitív, de fejlessz hozzá egyéb realitás érzéket és felismeréseket, hogy ne bajod legyen belőle hanem maradjon pozitívum. Fel kell tudd ismerni amikor valaki kihasznál, vagyis amikor pl lustaságból stb vár segítséget. Nézd mennyire és miben szorul valaki segítségre. Valamint negatív dolgokban ne segítst.
2016. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!