Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszaélnek a férfiasan jó...

Visszaélnek a férfiasan jó kedvességemmel mit csináljak?

Figyelt kérdés

egyszerüen szánalmas, és már nem elsőre tapasztalom... Vannak lányok akik jól néznek ki és kérnek "erőszakosan valamit, de már úgy hogy belemászik az ember képébe "könyörögve, sajnáltatva, azt hinnék hmintha nekik nem lehetne nemet mondani mert hogy kik ők.. de olyan megalázkdóan erőszakosan akarnak valamit elérni, vagy kérnek valamit, nem merek nemet mondani mert akkor meg az van hogy én hogy képzelem és milyen bunkó vagyok utána meg egy szálka vagyok a szemükbe...

aztán nem tudok mást, oké én engedek, a dolog után meg úgy jönnek szintén megalázkodva mintha annyira sajnálnák a dolgot meg mintha annyira megérintette volna őket a dolog... Ne mondja nekem senki, hogy nemmindennő... igen is ezekután ÁLTALÁNOSITOK, azért mert azthiszik hogy szépek és övék az egész világ.... pff száánalmas undoritó emberek... Ilyenkor valahol őszintén még is nem érzik azt, hogy az ilyenekkel cseszik el a Férfiakat ? nem éreznek őszintén semmi ilyet ? nem gondolkoznak el hogy vajon miért van annyi tapló férfi ?!


2016. febr. 25. 22:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Végülis oké nem probléma... saját "bőrömet viszem válságba miattuk, egy másik oldalról meg kapom az elküldéseket... hogy ez miért kellett...

nem probléma.. ezzel csak egyre inkább azt érik el hogy kiölik belőlem az érzéseket, és már inkább annyira de annyira nem fog érdekelni a dolog, h csak annyit mondok nem probléma, egy következő lánynál, aki meg lehet mélót lenne rá, meg lehet épp csak ezek miatt az "apróságok miatt fogok legyinteni az egészre

2016. febr. 25. 23:21
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"a férfiasan jó kedvességemmel"


A balekságoddal. Bocsi. Ne menj bele olyanba, amibe nem akarsz.


És nem kell általánosítani.

2016. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké, akkor inkább az engedékenységemmel, őszinteségemmel
2016. febr. 25. 23:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Balekság ? miért ha nállad valaki őszinte az már baleknak számit ?
2016. febr. 25. 23:29
 5/11 elwera ***** válasza:
Nem minden nő ilyen. Van aki nem kér semmit.
2016. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
Simán mondhatnád, hogy "bocs, de ki a fene is vagy?"
2016. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát az lesz! aztán meg mondják azt meg hisztizzenek a saját hülyeségeikből h milyen bunkó férfiak vannak, és találják ki azt hogy utálják a férfiakat és ők leszbikusok.. Mintha mi tehetnénk róla..
2016. febr. 26. 00:04
 8/11 anonim ***** válasza:
#4: A kérdésben még az szerepelt, hogy kérnek valamit, amire nem tudsz nemet mondani. Szó nem volt őszinteségről.
2016. febr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Na basszus, még egy elmebeteg.
2016. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"utána meg egy szálka vagyok a szemükbe..."

IGEN???? ÉÉÉS????

KIT ÉRDEKEL?????

Aki ennyire degenerált, megérdemli, rosszul érzi magát s szálkának tekint valakit ok nélkül.

Miért kommunikálsz ilyennel?

"aztán nem tudok mást, oké én engedek"

Mert?????

És csodálkozol?

Ezt miért kedvességnek hiszed. Ez balgaság.

Általánosíts ilyenekkel. De nem minden szép nő ilyen. Ne legyél hülye.

"ilyenekkel cseszik el a Férfiakat?"

Nekik ez nem számít. Ilyenek nem alkalmasak bármiféle emberi kapcsolatra.

"nem gondolkoznak el hogy vajon miért van annyi tapló férfi ?!"

Őszintén? Rohadtul nem. Ilyenek nem gondolkodnak.

Kizárólag te hibád ha ilyen férgekkel " pff száánalmas undoritó emberek"kel egyáltalán beszélsz.

2016. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!