Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberi jó külső tulajdonságok?

Emberi jó külső tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni nekem, jó emberi külső tulajdonságokat?

2016. febr. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meleg szinű szem. Ettől kedvesebbnek tűnik általában egy ember, mintha mondjuk valami hideg, világos kék szeme lenne.

Vagy az ilyen dolgok, amikből látszik, hogy valaki igényes, pl. tiszta, egészséges haj, ruha, ápolt bőr és köröm, 0 vagy nagyon kevés bőrhiba, stb.

Öltözködés terén pl. nekem szimpatikusabbnak tűnik egy ember, ha inkább egyszerűbb, normális ruhákat hord, nem mondjuk férfi ember létére csőgatyát, vagy lányként ilyen csillivilli, kivágott ruhákat, amikből már nem győz mit kirakni.

De mondjuk a szép, szabályos, szimmetrikus arc és test is jó érzést kelt egy emberben. Persze erről nem maga az ember tehet, hogy ha nem ilyen arccal született, de általában az emberek jobban szeretnek olyanok társaságában lenni, akiken látszik, hogy egészségesek. Ha látsz mondjuk egy eldeformálódott arcú személyt, sokszor az ugrik be elsőnek, hogy lehet, már eleve igy született és valami genetikai elváltozás miatt olyan és úgy kevésbé lesz vonzó. Vagy a másik dolog, amire gondolhat egy átlag ember egy sérült ember láttán, az az, hogy 'Jajj, szegény, biztos sokat bántják a kinézete miatt' és ettől is kellemetlenül érezheti magát valaki, mert nem tudja, hogy viselkedjen egy ilyen emberrel, sose tudhatod, mivel bánthatod meg, meg mivel nem, vagy ha állandóan erre figyelsz, akkor meg az a baja, hogy másképp viselkedsz vele, mint egy normális emberrel és csak szánod és az esik rosszul neki.

Bocsi amúgy, hogy ennyit beszéltem erről :"D Csak próbáltam megmagyarázni, mielőtt valaki leoltana, milyen lelketlen, felszines, undormány ember vagyok, amiért negativ tulajdonságként hozom fel az ilyen genetikai betegségeket meg ilyesmiket, amikről nem is tehet valaki. Csak szerintem ezek miatt tényleg hátrányosabb helyzetben vannak az ilyen beteg emberek ilyen szempontból :/ A legtöbb emberben benne van ez, hogy szivesebben veszik körül magukat lelkileg és testileg is egészségesebb emberekkel.

2016. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csillogó szem, ápolt haj, bőr, köröm, tiszta, normális öltözék, ami jól áll az illetőnek és illik is hozzá. Sportos alkat.
2016. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elwera ***** válasza:
81%
A fogát is szoktam nézni másoknak. Ha kicsi fogai vannak valakinek, nem nagy lófogai, az nekem vonzóbb, aranyosabb. Pasinál szoktam nézni, hogy mennyire széles a válla, milyen a fellépése.
2016. febr. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Barsonyos,vilagos bor...
2018. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arányos arc, nem pufók, kivehető, karakteres áll, alsó állkapocs, járomcsont, szép szemek, ápolt, ép fogazat (nem kell fehéríteni).

Egy férfinak legyen széles a válla, dereka legyen karcsúbb, mint a válla, legyen jó tónusú izomzata, nem kell kockás has, de legyen lapos, ne legyen pocakos.

Jó testtartás: ne legyen karót nyelt, de ne legyen görbe hátú se.

Ápolt kezek, lábak, jó, semleges illat. Szőr a lábakon, hason, mellkason, nekem ez jön be, nem a csupaszság.

Lazaság, nem flegmaság, hanem fesztelen, nem megjátszott megjelenés és viselkedés. Ne feszengjen, de ne is legyen hangoskodó, feltűnést keltő alak.

2021. febr. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!