Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ajánlanátok MEGBÍZHATÓ IQ...

Ajánlanátok MEGBÍZHATÓ IQ tesztet?

Figyelt kérdés

Én kb. közepesen okosnak érzem magam, de egyesek lenyűgözően okosnak tartanak, néha én is megdöbbenek olyan gyorsan gondolkodok, így kíváncsi lennék egy MEGBÍZHATÓ tesztre.

Milyen módok vannak erre?

Nyilván a legkényelmesebb online lenne.



2016. febr. 27. 01:21
 1/6 elwera ***** válasza:
49%
A menza teszt jó szerintem, de linket nincs kedvem keresni.
2016. febr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

+1 az első válaszolónak (mensa.hu amúgy)

a többi, amit online találsz nem megbízható, valamelyik még a pénzed is le akarja nyúlni (persze az intelligens ember nem dől be ezeknek)

2016. febr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
+1 a mensának.
2016. febr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Nincs ingyenes iq teszt s hivatalos se nagyon jo, mert pillanatnyi allapotot kort is nez s sok egyeb hibaja van.

En szivesen lemerem neked ha privatban adsz egy skype nevet. Tobb mint ezer embernek.mertem mar iq-t s sokkal precizebb s gyorabb vagyok mint barmilyenfele iq teszt s persze ingyenes is.

2016. febr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

#4-es, van IQ mérésre képesítésed vagy mi a szösz?


egyébként a legmegbízhatóbb tesztet végzett pszichológusoknál találhatod meg, akiknek van tudásuk kiértékelni.

2016. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez is elég igényes a többihez képest. Ha komolyabban érdekel a téma, pszichológus, ahogy előttem is mondták.

2016. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!