Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy fiú 18 éves és csak 165 cm magas? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Elítélitek ezt?Megvetendő dolog?Én azt tapasztalom,hogy az alacsony embereket jobban megvetik mint a melegeket vagy pl.a tömeggyilkosokat.

2016. febr. 27. 15:37
 1/9 piriiiii ***** válasza:
100%
Ugyan már, ez hülyeség. Én úgy vettem észre, hogy a legtöbb alacsony srác tök jó fej. :) Volt is egy, aki mindig vonzott, pedig nem volt magasabb nálam (160 cm vagyok), de sosem éreztem ezt gondnak. Én bírom az alacsonyakat is (és tudok férfiként rájuk nézni).
2016. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
én elítélem, a 170 centi alatti fiúkat általában csajoknak hívom, meg puncisnak
2016. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan vetted ezt a sok sületlenséget, nem azért fognak elítélni, hogy alacsony vagy, hanem mert gyökérségeket beszélsz...
2016. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem igaz, nem vetik meg jobban. Viszont ha így akarod látni, akkor így is fogod, mert minden negatív tapasztalatod a magasságod számlájára fogsz írni.

Én is nemsokára 18 leszek és nem vagyok túl magas én sem, de nem hinném, hogy ettől kevesebbnek tartanak, nem is tapasztalom ezt. Bár én 175-6 vagyok, de szerintem átlag alatti a magasságom és nem néznek le emiatt.

2016. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te normális vagy????

Csak logika ellenes dolog gáz.

Ez genetikából fakad...............

H lehetne elítélendő amikor nem egy személyiségi vonás s nem egy cselekedet??????

Gondolkodásod hiány kisfiam... na az a gáz.

2016. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gáz is, mit tudsz ellene tenni? Olyannak születtél amilyen én is vagyok (170), ezen ha megszakadsz, akkor sem tudsz változtatni. A legtöbb nő levegőnek nézi az alacsony pasikat, de az átlagember is elég lekezelő velük szemben, például állásinterjún (tapasztalat). Igaz nekem az a szerencsém, hogy legalább hiányszakmám van (villamosmérnök), de sokszor így sem vesznek komolyan az emberek. Rengeteg hátránya van az alacsonyságnak. Például amikor fiatalabb voltam, normális áron sokszor nem találtam a méretemre ruhát, így előfordult, hogy szégyenszemre a gyerekosztályon kellett keresgélnem. Azóta persze nem probléma, mert prémium márkákat hordok, azokat is külföldön vásárolom és szerencsére nagy a választék. Aztán a csajozást nem is említem, korábban volt problémám vele, de most már pénzért ez is megvehető. Szóval ha nem vagy elégedett a helyzettel, azt tanácsolom neked, sz@rd le mások véleményét és küzdj a céljaidért és ne azon agyalj, hogy mindenkinek megfelelj, mert úgysem fog sikerülni.
2016. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A 170 azért már jó magasság lenne nekem.Azzal szerintem nincs probléma.
2016. febr. 28. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, annak az 5 centinek minimális jelentősége van. Semmi változást nem éreznél az életedben. Viszont egy 175(esetleg 177)-nek már én is örülnék, mert igaz, hogy a 180-as lélektani határtól valamivel alacsonyabb, de egy az átlagtól kissé magasabb (170-173) csaj mellett sem nagyon érezheted törpének magadat (persze a magassarkú megint más téma), de a lényeg, hogy ilyen magasságnál már a férfias vonásaid is sokkal jobban látszanak. Én elég jó kondiban vagyok, de ha egy nagy tükörben látom az egész testemet, akkor azért látszik rajtam, hogy egy "gyermekvázra" felhúzott izomzatom van, míg az egyik haverom hozzám hasonlóan izmos, de ha nem tudnám, hogy 176 centi magas, akkor tuti, hogy 180-ra tippelném. Jó példa erre a jelenségre pl. Jason Statham. Ő is "csak" 175 körül van és nem sok nő kérdőjelezné meg a férfiasságát. Arról nem is beszélve, hogy a magyar átlag 176 cm és a gyermekméretek is kb. eddig vannak számozva, ebbe belegondolni pedig számomra nagyon torokszorító érzés.
2016. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dani165 válasza:
En is alacsony vok es ez mindig nagyon zavart engem de osszinten tudok mondani hogy a megoldas konnyeb volt mint gondoltam. Interneten megtalaltam a magassagnoveles . hu lapot. Rendeltem onnan a betetet es azota jol erzem magamat. Ez a cucc valami zseni , barki tud egyszerre 7 centivel magasabb lenni.
2016. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!