Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utalják ennyien Vajna...

K1zs kérdése:

Miért utalják ennyien Vajna Timit/ Palácsik Tímeát?

Figyelt kérdés

Az a lány feladta az életét, a luxusért cserébe röghöz van kötve. Ráadásul nap mint nap el kell viselnie Andy Vajnát amihez valljuk be kell gyomor.

Gondolom egész életében azt gondolta és mondták róla mások, hogy semmit nem fog elérni, persze a mai napig így van ez, de a kapcsolataiból eléggé jól el tudott helyezkedni.

Lesz pár jó éve de a végén úgy is ott fog maradni megkeseredetten, hiába ül bele a BMW-jébe.

Ráadásul én biztos vagyok benne, h Andy olyan házassági szerződést íratott alá vele, hogy ne vigyen el semmit tőle, szóval minden nap azon agyalhat, hogy vajon mikor un rám a férjem és mikor dob ki.

Én nem irigykedem rá, persze anyagiak terén szép élete van, de belül sivár és üres. Csak kirakat.



2016. febr. 29. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Pont ezért. Aki képes a saját emberi mivoltában ilyen szinten megalázkodni a pénzért, az még szánalmat se érdemel, nyomorult, gyűlölni való szerencsétlen.
2016. febr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

én nem utálom, de nem is értem miért kéne sajnálni(ahogy te teszed).

mindenki maga alakítja a sorsát. ő így döntött. ő dolga.

nekem sem lenne gyomrom egy olyan pasival lenni, aki nagyapám lehetne. de ha valakinek ez megfelel, hát jó.

2016. febr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Sokan erősen megvetik az olyan embereket, akik anyagi jólétért áruba bocsátják testüket. Timi pedig ezt tette. De igazából főleg az csapja ki főleg nőknél a biztosítékot, hogy egy ilyen szerintük k... a társasági életben is folyamatosan jelen van.
2016. febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem veheti senki biztosra hogy szenved a képmutatástól és ennyi lenne ő . Másrészt lehet kitartott és megegyezhetett vele a télapó hogy lehet fickója is , de vele kell mutatkozni mindenhol . Nem egyszerű , Damu gyerek mellett biztosan sokkal tré volt neki .
2016. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Miért utálják a nők... ha ezt megkérdezed tőlük, akkor vadul prostizni kezdik, holott a legtöbb utálójának holtbiztosan több szexpartnere volt már, mint ahányszor ebédet főzött életében. A valódi ok pedig az, hogy irigyek. Na nem a Vajnára, de Timi karcsú, fiatal, nagyon gazdag, láthatóan élvezi az életét, ebből a 4 dologból az átlagcsajnak maximum kettő van meg, máris van miért utálkozni.
2016. febr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta neki hogy ahogy te mondtad "adja fel az életét" És azt se mondta neki senki hogy legyen együtt a mikulással.
2016. febr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Irigyek vagytok, ennyi. Ennek a nőnek soha nem lesznek anyagi gondjai, ellentétben veled. Mondjuk gazdag családból származik a Timike, nem egy kis átlag panelpenészvirág ellentétben veled, szóval ha dobja is a nagypapa, sem lesznek filléres problémái. De mivel nem ismered vajnánét személyesen, gondolom én. Így kissé úgy jön le a kérdésed kifejtése, hogy a saját nyomorodat próbálod kivetíteni egy általad irigyelt celebre.
2016. febr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem utálom, nem irigylem, de nem is tartom semmire, ugyanúgy, ahogyan a többi megélhetési celebet sem.
2016. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem követem az élete alakulását, de mondjuk 'érdekes', hogy mindenki sokkal jobban tudja náluk, hogy ... ok, inkább leave it.
2016. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függetlenül, hogy nagy luxusban él, nem hiszem, hogy olyan sok nőnek van oka az irigységre. Feltételezem, hogy azért a sok drága cuccot, az ágyban lelkesen meg kell "hálálnia". Még férfiként is rosszul vagyok, ha elképzelem magamban azt a jelenetet. Viszont rengeteg olyan nő él ma Mo-n, akik csak egy-két fokkal kisebb luxusban élnek, de a pasijuk/férjük legalább egy igazi adonisz vállalkozó, akivel igazi őszinte testi-lelki kapcsolatban élhet.
2016. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!