Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés kirekesztettnek...

Milyen érzés kirekesztettnek lenni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nagy családon belül. A szűk családod ugyan elfogad (szülők, tesók), de tágabb értelemben te nem létezel, meghaltál nekik, olyan mintha nem is léteznél. Ha összejövetel van, neked oda nincs bejárásod. Mindenki másnak igen csak egyedül neked nem (pl unokatesók)

Ez milyen érzés szerintetek? Valaki élt már át ilyesmit?



2016. márc. 6. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nagyon fájó érzés. Helyre kell tenni, hogy ez nem a kirekesztettet minősíti, hanem a kirekesztőket.

Azokkal az emberekkel kell foglalkozni, akiknek fontos vagy. Akiknek nem, azokat meg teljesen el kell engedni.

2016. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Mert semmilyen vagy. Legyél karakteres, egyedi, stb.
2016. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt nem értem. Szerinted azért van kirekesztve az a valaki, mert semmilyen?
2016. márc. 6. 18:46
 4/5 anonim válasza:
Most őszintén? Van olyan család,ahol a nagyi nem szeretné egyik unokáját se? Van olyan család,amelyben pld van karácsonyi gyülekezet,és a gyerek ott álldogál a kapu előtt,míg a szülei meg tesói bemehtnek,és ehetnek amit csak akarnak? Lenne olyan család,ahol ne kapna egyik unoka se ajándékot szülinapra,karácsonyra,névnapra? Hát kétlem...
2016. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 barboss válasza:
De még mennyire, hogy van! Van akit a szűk családi kör rekeszt ki. Az eset nem a kirekesztett hibája!! Sokkal inkább a kirekesztőké. Ha valaki ilyet tesz mindenképp negatív érzelmek vezérlik. Csatlakoznék az előttem íróhoz, nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel, még akkor sem ha rokon, olyan emberek társaságát ajánlatos keresni akik elfogadóak, megértőek.
2017. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!