Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Legbelül úgy érzem, komoly vagyok. De ugyanakkor úgy tudok lelkesedni minden hülyeségért, mint más 2 éves korában. Pl sütis tál kinyalása, fagyi, egy-egy cuki rajzfilm vagy plüssállat, király napszemüveg/póló/tolltartó. És ilyenkor általában 2 másodpercig elfelejtkezek róla, hogy körülöttem emberi lények vannak, és az értelmesebbik énemet kéne hogy mutassam előttük:D

És én amúgy komolynak és tök normálisnak érzem magam, de egy ilyen kitörésem alkalmával, amikor húgommal hülyültünk, (valami olyaami lehetett talán, hogy fázik a kenyér ezért gyorsan meg kell enni) nagypapám mosolyogva megjegyezte, hogy "ezek a gyerekek, miket ki nem találnak..." Akkor kezdtem elbizonytalanodni, hogy lehet, hogy ezt az arcomat csak a legközelebbi barátaimnak kéne mutatnom, és úgy, hogy egyértelmű legyen, hogy ilyenkor csak marhulok.

Az ilyen szerintetek inkább gyerekes, vagy csak vidámságot tükröz? Én az utóbbit érzem igaznak, de hát nem láthatom magam kívülről.



2016. márc. 6. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezzel a baj!? De most őszintén... :D


Megfelelő helyzetben komoly vagy, viszont amikor úgy hozza az élet, kitörő lelkesedéssel fogadja a dolgokat. Maradj ilyen!!!! X333

2016. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kötelező boldogtalannak lenni, ellenben marhaság.

Tartsd meg a jó szokásod. Nem kell leszűkítened a kört, mert rosszul fogod érezni magad a savanyúak klubjában, ha látjátok, hogy nem vagytok egymás emberei, kár egyetlen közös pillanatért. Megmarad, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.

2016. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igazából csak némi megerősítésre vágytam, amit most meg is kaptam tőletek :))
2016. márc. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!