Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok élni mobil nélkül?

Tudnátok élni mobil nélkül?

Figyelt kérdés
Január végén kifingott a mobilom és azóta nem vettem újat. Eleinte nem volt semmi baj, de kb két hét mobiltalanságom után már kezdtek nyűgösek lenni az ismerőseim (értsd:családtagok, barátok, főnök, satöbbi...). Én viszont - önző módon - nagyon jól érzem így magam. Remek érzés eéelkronikus póráz nélkül élni.:) Egyelőre nem is áll szándékomban újat enni!
2016. márc. 7. 12:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*eéelkronikus=elektronikus
2016. márc. 7. 12:29
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Király vagy, csak így tovább! Olcsón megúszhatod, ha valamelyikük már annyira nem bírja, hogy vesz neked egy újat:)
2016. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Én nem tudnék, mert a munkámhoz elengedhetetlen. És én például szeretek a családtagokkal, barátokkal beszélni.
2016. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Különben nem.
2016. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Te tudod. Én nem tudnék, mert a munkámhoz elengedhetetlen. És én például szeretek a családtagokkal, barátokkal beszélni."


Nekem a munkámhoz nem szükséges. (irodai munka,ott a vonalas a kezem ügyében :-)) Beszélgetni én is szeretek barátokkal, családdal, de azt csakis személyesen!

2016. márc. 7. 12:45
 6/20 A kérdező kommentje:

"Király vagy, csak így tovább! Olcsón megúszhatod, ha valamelyikük már annyira nem bírja, hogy vesz neked egy újat:)"

Köszi! :D Az viszont beb...a ha újat vennének. Valószínűleg nem használnám.

2016. márc. 7. 12:47
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék mobil nélkül lenni. Nagyon megkönnyíti az életem, és rengeteg időt nyerek általa. Megtudom kérdezni a rokonoktól, hogy hogy vannak, anélkül, hogy fél városon átutaznék. Tudok ügyet intézni anélkül, hogy utaznom kellene, vagy postai úton leveleznék, illetve kommunikálnék. Nagyon nagy áldás a számomra.
2016. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Negyven egynéhány évig tudtam, gondolom most is tudnék, ha muszáj lenne. Csak hát a kényelem...
2016. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá ! Vissza a kényelmes múltba.

Amúgy egy mobilt is lehet úgy használni, hogy ne érezd póráznak. Azon csodálkozok, hogy internetet mi a fenének használsz még?

2016. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Beszélgetni én is szeretek barátokkal, családdal, de azt csakis személyesen!"


De a személyes találkozóhoz meg kell telefonon egyeztetni. Másrészt személyesen nehezebb összeegyeztetni sokszor, míg telefonon lehet pár szót váltani. Családtagok meg 200+ km-re vannak, szintén dolgoznak, van hogy több hónapig haza sem jutok.

2016. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!