Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti lelkivilágotok milyen?

A ti lelkivilágotok milyen?

Figyelt kérdés

Ehhez leginkább a "The Evil Within" C. Játékot tudom felhozni mint példa... Hiszen, az is egy fejben alkotott világban játszódik. Kíváncsi lennék a ti saját világotokra! Pontosabban kettő típusára: -A megnyugvást előidéző részére.

-És a nyomasztó részére.

~Ha lehet, akkor fejtsétek ki hosszabban!



2016. márc. 11. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Hosszabban nem tudom ecsetelni, ha megpróbálnám, csak ismételném a metaforákat. Az én világom maga a nyugalom. Nyomasztó része nincs, ahhoz a külvilág éppen elég. Pont azért nyugodt, mert nincs benne mozgás. Nem hullámzik, tükörsima tó. A hobbijaimnak való élés közepette jutok el oda, és ha kívül nagy a hullámzás, ott elül (vagy nem tudok belemerülni).
2016. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Oké, képzelj el egy kis falut. Ilyen kis picit, mondjuk olyan 2 km hosszút, 600 fő körüli. Nem túl nagy, ugye? Na, átrepül fölötte 500 db B-29 Superfortress és 500 kg-os bombákkal megdobálják. A kis faluból mennyi maradhat? Na, olyan az én lelki világom, mint a falu a bombázás után.
2016. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Enyém jól van köszöni.

The evil within nem volt rossz,de...ha szereted a horrort, próbálkozz meg a Silent Hill 2-3 mal, pcre már van szinkronosan,és bika gép sem kell hozzá.

2016. márc. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én lelki világom nem áll másból, mint a tudásvágyból. Amíg élek, addig tanulok. Végtelenül kíváncsi ember vagyok.
2016. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 elwera ***** válasza:
100%
Félénk és gyermeteg.
2016. márc. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lelkem pont olyan, mint egy kisgyerek, aki elkeveredett egy forgalmas bevásárlóközpontban az anyjától.
2016. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyémben mindenholászkálnak a meztelen perverzek
2016. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egy kis tisztást a sűrű erdő közepén. Ott egy faházikó. Kint szakad az eső, villámlik, szürkület, vagy sötét van. Látszik a telihold. Egyedül vagyok. Egy csésze forró tea a kézben, és óriási ablakon keresztül bámulom a tájat. Ez volt a megnyugtató része.
2016. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém cinikus és sivár.
2016. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Yoni03 ***** válasza:

Hmm...asszem egy rap albummal legjobban körülírni a mostani lelki állapotomat

https://www.youtube.com/watch?v=wB9YdRc4q8s&t=1884s

Viszont ha minden jól megy jövőhéten feltöltődök.

2016. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!