Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koránkelők miért nézik le a...

A koránkelők miért nézik le a későnkelőket?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki nem kel korán, még nem alszik többet, mert később fekszik le. Lehetne azt is mondani, hogy a koránkelők lusták, mert lefekszenek este 8-kor, mint az óvodások!

2016. márc. 18. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem eddig úgy tűnik, hogy te nézed le a koránfekvőket.
2016. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én nem nézek le senkit. Egy a lényeg, időben érjen oda reggel, ahová megbeszéltük, ne nekem kelljen várakoznom rá, mert elaludt.
2016. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Engem id folyamatosan bantottak mert hogy későn kelek fel. Viszont ugyan azt megtettem mint ako korán kelt :D érdekes de én mar megszoktam. Mindenki mas de ok tobbet bántanak mint én őket. Engem nem foglalkoztat hogy 7kor alszanak. Őket miert ? Ilyen az elet..:D
2016. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Èn 1 kor fekszem ès 4 körül kelek, szóval beszìvtad a hasonlatod. Am nem lenèzèsről van szó csak ugratásról általában.
2016. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem hinném, hogy értelmes ember bárkit lenéz az ébrenléti szokásai miatt.

Biztos van ilyen, de nem kell fennakadni minden gyerekes véleményen.

2016. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Azert mert a korankelo nem jokedvebol kel koran, hanem mert muszaj neki (munka miatt). Ezert irigy arra akinek nem muszaj, es igy kompenzal :)
2016. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

22-02 között fekszek 4-5-kor kelek, nem nézek le senkit :)

kelhetnék akár 7-kor is és feküdhetnék akár 20 órakor :P

na akkor mi van? :D


23F

2016. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

ezt én is tapasztaltam már-----


mondjuk én baromi keveset pihenek.... nem tudok kikapcsolni, nincsennek rendbe a lelki dolgaim, fent vagyok vagy 2-3 ig, negyed nyolckor ki kell kelnem az ágyból viszont, óránként felkelek.....


ha nem kell mennem dolgozni akkor 4-5 ig is fent vagyok ugyanigy felkelek állandóan ,szinte semmit nem pihenek ébren "alszom"

2016. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert azt hiszik, hogy a koránkelés puszta tényétől ők már automatikusan többet teljesítenek, mint egy későnkelő. A koránkelést a számukra egyenlő a kemény munkával, míg a későn kelés a lustálkodással. Pedig a koránkelés sokszor az otthon és a munkahely közötti távolság miatt van. Nem az van, hogy hajnali öttől güriznek, hanem csak utaznak A-ból B-be, hogy 8-ra beérjenek.
2016. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Da Vinci szerint vétek aludni.Osztom a véleményét,én is csak annyit alszom amennyi kellően elegendő (5 órát).

Nem szeretek lemaradni a napról..szeretek koran kellni és kesőn elaludni!

Engem emiatt korholnak,Különösebben nem érdekel.Kinek mi.

2016. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!