Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan, mit lehet...

Most komolyan, mit lehet kezdeni az ilyen nőkkel?

Figyelt kérdés

még kocsival is elviszem legyen valami program, kb úgy 70%ban nekem kell vinni az érdeklődést,szórakoztatom,nevettetem csak hogy kimutassam nem sz.rom le. még képeket is csinálok róla. majd átküldöm neki facen, erre is csak egy ilyet kapok vissza hogy: :).

nem jutna eszébe hogy ismerősök legyünk vagy valami kölcsönös.. én nem tudom, nem tudom felfogni az ilyet, ennyire kényelmesen élnek ? hogy még viszonozni se tudják ha tesznek valamit értük.. ráadásul nem tizen éves kislány már, többet várna az ember.. De az ilyet már nem először tapasztaltam.. Jó lenne ha rá lenne irva vagy valami amiből tudni lehetne elsőre hogy érdemes e bármit is kezdeni az ilyennel.. De igy hogy mindig én csináljam, tegyek mindenért.. fölösleges köröknek érzem. És akkor meg máskor más helyzetbe igy legyen az embernek kedve, motivációja bármi is a nőknél.. A legidegesitőbb hogy annyira nem méltatnak.. csinálom mint a hülye és csak ennyi a válasz: :)


2016. márc. 21. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Borzasztó idegesítö ember lehetsz, akit nehéz egyáltalán elviselni és örül, ha nem hall többet rólad!
2016. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyi mindent megtenni értük. Tégy egy-két lépést és várd a visszajelzést. Ha nincs, vagy ennyire apró, akkor egyszerűen nem akar veled újra találkozni. Ne keresd többet.
2016. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én ismerkedésnél vettem észre, hogy a nők többsége nem hajlandó viszonozni semmilyen fajta viselkedést, kedvességet. Tényleg nagyon el vannak kényelmesedve.
2016. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na tessék ugyanez! inkább mondja meg hogy bocsi.. vagy valami.. Igy még is hogy tudja meg az ember hogy min kellene változtatnia ? persze úgy a legkönnyebb hogy kiszolgáltatom magam és egy árva szót nem szólva hogy ez jó vagy nem...
2016. márc. 21. 15:48
 5/11 A kérdező kommentje:
S a legelkeseritőbb az hogy náluk ez normálisnak vallott viselkedés... semmi furdalást, késztetés se semmit nem éreznek hogy nekik is kéne valamit beletenni, mert ugye mindent késznek perfekten kapnak
2016. márc. 21. 15:55
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
22%

Én értettem félre valamit, vagy miért csinálsz képeket nőkről, akik nem az ismerőseid?

Egyébként meg a nők nem tartoznak neked sz-rral se. Ha megteszel értük valamit, az kedves gesztus, de ne várj érte sz-rt se, mert az élet nem így működik, és ha juttatást vársz cserébe, akkor talán nem vagy az a jófej tag, akinek gondolod magad.

Valószínűleg ezek a nők a hátuk közepére se kívánnak, de nem mernek szólni, mert egy passzív-agresszív kis mitugrász vagy - legalábbis írás alapján.

2016. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Te értesz valamit félre, mert egy valakiről beszéltem, de az is csak példának hoztam fel, nem azt mondtam h Nőkröl csinálok képeket.. Megy a sz.r kavarás. inkább olvasd el figyelmesen még egyszer. na és honnan veszed hogy én valami szexuális dolgot várnék el vagy valami juttatást érte ? ez is csak szimpla általánositás. Pedig semmi ilyet nem irtam. nem várom el h cserébe essen rám vagy adja oda magát. nem. Csak annyit hogy kifejezze a szándékait..Mert "néma gyereknek anyja se érti szavát.. ergo mi meg találjuk ki telepatikusan.. De igaz, ezek után nem várok majd sz.rt se egy nőtől, és nem is fogok magamból adni.
2016. márc. 21. 16:24
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Igazából neked kéne végigolvasnod, hogy miket írsz, te általánosítasz. :)



:)

2016. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért általánositok mert sorra ezt tapasztalom, de nem csak én, ahogy Irta más is. Ti nők meg ezt nem tudjátok milyen ez a helyzet, mert nem élitek át. nem nektek kell gürizni, hóditani, kezdeményezni.
2016. márc. 21. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:

figyi nekem nagylányom mondta anya már égő regényeket írni,nem szokás mondatokat fogalmazni,mi szavakkal beszélgetünk ...példa ..ja igen ..jó oké..tali..ennyi megy oda vissza...

sajna ez van röhögő fej és mosolyfej az lerázás általában :/

de ne csüggedj ha érdekelsz majd valakit azzal nem kell erőltetni a dolgokat minden megy magától,nem kell görcsölni hogy...mit írjak?? én írjak rá?? stb stb...

saját tapasztalat ....lehet évek de nem szabad rágörcsölni :)

2016. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!