Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem talalnak meg a...

Csak engem talalnak meg a perverzek?

Figyelt kérdés
14 evesen kb8 zaklatom volt,en nm kezdemenyeztem meg semmit se csialtam,ha arrol is beszelunk h leszolitanak az utcan mar a 20 is mg lehet,mar nagyon idegesit es tiszta depis vagyok ez miatt,a mai vilagban norma? Vagy csk velem van ez?
2016. márc. 25. 23:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hülye telefon.

Szóval másképp látják, ki miért csinál ilyet, más tanácsot adnak, hogyan reagáljon, anyud mit tesz ilyenkor.


Jó lenne, ha lenne lehetőséged vmilyen küzdősportra. Önbizalmat és tartást ad, nem fognak egyből kipécézni. Akin látni, hogy be van rezelve, azt hamarabb betalálják.

2016. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Némi költői túlzást érzek a kérdésedben. Azt nem tudom elhinni, hogy szembe megy veled egy vadidegen az utcán és lesmárol...
2016. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!