Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, nálatok hány éves...

Férfiak, nálatok hány éves kortól kókad le egy nő virága?

Figyelt kérdés
Azaz hány éves nőknél van az, hogy akármilyen jól tartják magukat, már nem vált ki nálatok vonzalmat, sem érdeklôdést mint nő? Most nem a korkülönbségről beszélek, mert mint tudjuk, az nem számít.

2016. márc. 28. 10:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hát medveczky ilona 75 éves, de azért megtekerném :D

[link]

2016. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
:D:D
2016. márc. 28. 10:47
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez nem függ a kortól, inkább a kinézettől és a kisugárzástól. Vannak idősebb nők, akik adnak magukra, csinosak, szexuálisan aktívak, őket még érdemes megkörnyékezni. Akik már felveszik a tipikus öregasszony stílust, azok már nem vonzók. Nekem van közel 70 éves ismerősöm, nagyon csinos, kedves, közvetlen, és már régóta kölcsönös a vonzalom. De az is valószínű, hogy egy 20 éves érdeklődését nem kelti fel, de az 50 körüli férfiak még megfordulnak utána.
2016. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Én tudom, hogy le leszek pontozva, de akinek már van gyereke, az annyira már nem érdekel, mert inkább nézek rá anyaként, mint nőként.
2016. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
18-20 fölött már inkább milf. Ahhoz már elferdült vonzalom kell. 11-14 ami szerintem zsenge elfogadható, utána jön a tapasztalt kb 18ig (kislányosabb alkatúak még max 20ig) utána inkább már nem foglalkoznék a kiélt krvájával.
2016. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
5: azt lefelejtetted, hogy te szeptembertől kezded a sulit :D
2016. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
3: Na de akkor ez alapján még egy 95 éves is kívánatos...?:O Ott már azért olyan testi leépülés van folyamatban, amit se krémmel, se plasztikával nem lehet eltüntetni...Az már 'néni'... Nem?
2016. márc. 28. 12:08
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem években lehet meghatározni. Elég sok ötvenes nőt ismerek, akik még ma is remekül néznek ki, de olyan harmincast is, aki akkor sem kellene, ha ketten lennénk egy szigeten.
2016. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Blade Bone ***** válasza:
100%
Amikor szó szerint elkókad az virág, megereszkedik a bőre, mélyülnek a ráncai stb.. Ez így fiatalon hátborzongató számomra és nem kéne.
2016. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Milyen sulit? Ne legyél már csíra! Az mire jó?
2016. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!