Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek Panni nevu csajokat?

Ismertek Panni nevu csajokat?

Figyelt kérdés
Olyan fura ez a nev, es kivancsi vagyok mennyire gyakori. De ha ismertek ilyen nevut akkor milyen tipusuak? Pici szoke vekonynak tudom elkepzelni oket. Es gyerekesnek.
2016. márc. 28. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2 Annát ismerek, akiket Panninak szólítanak. Az egyik vörös hajú, normál alkatú, másik barna hajú, magas, vékony és ő orvosnak készül. Mindketten komolyak, kedvesek, bármiről lehet velük beszélni.
2016. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy Pannit ismerek, egy nyafogós hisztérika, emellett 180 magas és vagy 100 kiló.
2016. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek. És kb olyan amilyennek leírod. :D:D 170cm, vékony, szőke. :D Bár annyira nem gyerekes.
2016. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet ismerek, de már nem csaj hanem majdnem inkább néni :D 40 felett van bőven, nagydarab amúgy meg elég magas is szerintem megvan közel 180
2016. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy Annát ismerek,akit mindenki Panninak hív.

Nem strandon barnult le,viszont aranyos,szorgalmas,és rengeteget dolgozik.

Felnőtt nő,és nagyon dagadt,de helyes arcú,kedves.

2016. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-t ismerek. Az egyik Anna, a másik is szerintem, de azt nem tudom.
2016. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem két évfolyam társamat hívják így. Az egyik magasabb, barna hajú és szemű, erőteljesebb alkatú, nagyon jókat lehet vele hülyülni és szereti a sportokat (ő kettőt-hármat űz).

Az alacsonyabb utálja ha Annának hívják (mindkettőnek az a rendes neve), vöröses barna haja van, kicsit szeplős és telt-karcsú. Elsőre mindig csendesebbnek tűnik, de vele is ugyanannyit lehet hülyülni (ha nem többet, én vele vagyok jobb barátságban).

2016. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!