Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van? (. )

Ez miért van? (. )

Figyelt kérdés
Volt egy macskánk. Tok jó élete volt még minden, egy idő után nagyon a szívemhez nőtt és mindig vele voltam, előtte ez nem volt jellemző. Egy hónapja meghalt, mert megölte a kutyám. Na de! Ott volt a kutyák területén, én meg gyorsan odafutottam elzavarni, de ezzel együtt a kutya is odafutott és elkapta... Szó szerint megöltem... Hívnom kellett volna valakit, hogy terelje el a kutya figyelmét és akkor a macskám, egyben a legjobb barátom talán még most is élne. Aztán, miután meghalt elkezdtem jobban foglalkozni a másik kutyámmal, aki egy 6 hónapos kis csöppség. Kb. 1-2 hete a leghűségesebb barátom lett. Ma mentem ki, és azt látom, hogy fekszik a fűben. Meghalt. Se egy seb rajta, semmi. Valószínűleg mérget evett. De ez miért van? Magamat hibaztatom mert biztos nem érdemlem meg hogy legyen egy jó barátom... Elhataroztam, hogy nem lesz több állatom, mert csak sugárzom a halált... Miért van ez?

2016. márc. 29. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a véletlenek egybeesése. Bu.taság azt gondolni, hogy miattad haltak meg azok az állatok. Attól, hogy ezek után nem akarsz barátot, csak azt éred el, hogy magányos leszel.
2016. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 éve is voltak benti állataim is, de ők is max 1-2 évet éltek, szóval szerintem nem hülyeség hogy kételkedek.
2016. márc. 29. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Annyi hogy legközelebb ha oktatható állatot hozol nézz előtte utána a nevelésének, a kutya a portáról ne tudjon kimenni, a macskának meg legyen olyan hely ahol úgy tud közlekedni hogy a kutya nem fér hozzá. Ha tudott volna máshol menni, de bement a kutyához, akkor a macsek is bőven hibás volt. Sajnos nem tudsz mit tenni, de ne ostorozd magad emiatt.
2016. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy hoztuk a kutyát 1 évesen, hogy egy szóval sem említették, hogy bántja a macskákat. A cica pedig benti volt, de naponta 1-szer kiengedtük az udvarra. Van egy normál méretű kertünk, és van az elkerített, hatalmas rész a kutyának, amit simán kikerülhetett volna. De egy 6 hónapos cicáról beszélünk, kíváncsi volt... Bár nem értem, mert durekt ennek elkerülése végett kézben fogva megmutattuk a kutyának, és akkor jól megijedt tőle, nem is ment oda... Aztán egy nap mégis.
2016. márc. 29. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom ti mindent megtettetek, ilyen esetben senki sem hibás. A kutyára meg persze hogy azt mondták hogy nem bántja a macskát, sokszor még rokon is átveri az embert ilyesmivel, mert arra kalkulál hogy a macskának lesz annyi esze, hogy elkerüli a kutyát.

A mérgezésről meg csak annyit, hogy utolsó ember aki ilyet csinál. Ha veled van valakinek baja inkább vágjon orrba, de ne az ártatlan állaton álljon bosszút...

Második válaszoló voltam.

2016. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!