Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok ilyesmire gondolni?

Szoktatok ilyesmire gondolni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megnéztem pár sorozatgyilkosokról szóló dokumentumfilmet, amikben az áldozatokat esetenként elrabolták, és fogva tartás után végeztek velük, azóta gyakran gondolok arra, hogy most ebben a pillanatban is hányan lehetnek úgy egy alagsorban, egy elhagyatott helyen, hogy hányan reménykednek abban, hogy valaki megtalálja őket, és vajon van-e olyan sorozatgyilkos, aki ebben a percben épp prédára leselkedik.
2016. márc. 29. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig van olyan ember aki prédára leselkedik... És nem nem olyan sokan szoktak rá gondolni..és tudod miért? Azért mert el vannak a kellemes kis életükben és szerintük minden olyan jó amég szórakoznak hát nem és ezekből a tévedésekből és figyelmetlenségeből lesznek az áldozatok..
2016. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Firedoom ***** válasza:
Mivel nem tudok tenni ellene es keves az esélye, hogy engem elrabolnanak igy nem nagyon.
2016. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden másodpercben meghal x számú nagyon sok ember, ráadásul valahol a világon most éjszaka van, meg minden.

Szóval jah, ebből az x számú emberből nagyon sokan olyan áldozatok, amire te is gondoltál.

Vannak beteg emberek s mindig is lesznek. Ez ellen max. a rendfenntartó szervek tudnak bármit is tenni.

2016. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miután sok ilyet néztem én is gondoltam rá. Bár inkább nálam az jött le, hogy hogy képesek erre emberek, milyen szörnyű a világ.
2016. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkozok ezen minden nap, pedig még sosem láttam dokumentumfilmet sorozatgyilkosokról, vagy hasonlóakról
2016. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Quatermain ***** válasza:
Igen, sajnos túl gyakran gondolok erre, főleg amikor bejelentik eltűnt valaki, de próbálok arra gondolni, hogy csak önszántából rejtőzött el a világ elől egy kis időre. Egyébként ha rajtam múlna, nem lennének ilyenek, hogy csak úgy öldökélnek egyesek, főleg nem úsznák meg ők sem annyira könnyen. Kicsit olyan érzésem van, amikor egy-egy ilyen bűncselekményről értesülök, hogy nincs visszatartó ereje a mostani törvénykezésnek. Nincs komoly súlya a következménynek, de ebbe most nem merülök bele. Az a helyzet, hogy nálunk például a legtöbb gyilkos nem sorozatgyilkos és ismeri az áldozatát.
2016. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább arra szoktam, hogy mégis a fogvatartónak vagy a sorozatgyilkosnak miért is jó ez, és vajon mire gondolhat, milyen vágy készteti őket ezekre.
2016. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a gyilkosra gondolok, azon elmélkedem, miért jó ez neki. Mit érezhet, mit csinálhat, mitől más ő...

Ha az áldozatra, akkor is a gyilkosra. Hogy miért csinálja amit csinál.

2016. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én épphogy az áldozatok gondolatait próbáltam elképzelni, mennyire reménykednek, és meddig, hogy jön valaki, aki megmenti őket, miféle szökési terveken gondolkodhatnak, vagy vannak-e akkora sokkban, hogy hirtelen nem is tudnak ilyesmire gondolni, és a többi. Borzalmas lehet, és azóta kicsit másképp is tekintek az eltűntekről szóló hírekre. És a legrosszabb, hogy sokszor nem is tudhatjuk, miféle emberekkel barátkozunk, hogy hány (sorozat)gyilkossal, emberrablóval találkoztunk már életünk során, akik aztán megúszták.
2016. márc. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!