Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Probléma az, ha 18 évesen...

Probléma az, ha 18 évesen csak 167 centi magas vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném elérni a 170-et,mert az már átlagos

2016. ápr. 2. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, és 157 cm. Mégis csinos nő vagyok, a legtöbb férfi vonzónak tart. Nem azon múlik a szépség, hogy mennyire vagy magas.
2016. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdező lány vagy egyáltalán?
2016. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, neked probléma?
2016. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor szenvedni fogsz. Ugynais ma eléggé trend, hogy a lányokat a magas fiúk érdeklik. Hogy miért, azt fel nem fogom, de sajnos ez van. Mondjuk egy normális lányt már nem fog a magasság érdekelni. Úgyhogy ne félj, lesz azért barátnőd. :)


Ha meg lány vagy, akkor semmi baj, a pici cicáknak szeretik a fiúk, úgyhogy no para! :D

2016. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cicákat*! Handy, pls, warum machst du das? ;(
2016. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

De én egy vadállat akarok lenni,nem egy pici cica

2016. ápr. 2. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Állítólag régen volt egy Hou Chuen mester, 155 cm volt, de mindenkit hülyére vert, mint a fos. Gyors volt, mint a veszedelem és hiába volt gyenge, nem lehetett eltalálni, ha meg mégis, a csontozata olyan volt, mint a beton, így repült 10 métert, majd felállt és gond nélkül újra támadott és legyőzött mindenkit. A mester elméletileg idős korában egy betegség áldozata lett. Ennyi. Tehát mi a tanulság? Semmi, tudni kell verekedni és állat leszel. Kész. Tudsz bunyózni? Igen? Zsír, állat vagy. Nem? Akkor cummancs, tanulj meg! :D


Amúgy meg vannak olyan lányok, akik szeretik az alacsony srácokat. Az ő szemükben cuki bocsok vagyunk. :) Úgyhogy ennyi. EZ!

2016. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
157 cm vagyok lány, pasim se sokkal magasabban, de imádom a pici cicát, a szerelem nem ezen múlik
2016. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Problémának probléma, mert a társkeresés kegyetlen lesz számodra, de nem tehetsz ellene semmit és csak a szüleidet hibáztathatod, kivéve ha azért lettél alacsony, mert te is olyan önpusztító életmódot folytattál, mint én évek óta (egész nap görnyedés a gép előtt minden nap hajnap fél2-ig és napi kétszeri étkezés). Egyébként én 170 centi vagyok, de véletlenül se hitegesd magadat, hogy ez átlagos, mert az átlag 176-nál kezdődik (országos), a fiatalok magasságának átlaga meg inkább valahol 180-183 körül lehet. Tehát azzal a +3 centivel sem leszel előrébb, mert én is tapasztalom, hogy a mai lányok többségének magassága már (a 14 éves kislányok is) 170-nél kezdődik és mivel a legkevésbé felszínes csajok is megkövetelik, hogy pár centivel (5-7) legyél magasabb ezért borzasztóan leszűkül a szóba jöhető lányok száma.
2016. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!