Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Mondoconokra általában...

A Mondoconokra általában milyen tulajdonságú, lelkületű emberek járnak?

Figyelt kérdés
Szóval úgy hallottam nagyon nyíltak. Túlságosan is? Túl közvetlenek? Vagy túl liberálisak? Egy katolikus lelkületű animés ember elmehet a Mondoconra? Úgy terveztem nyáron elmegyek rá, de ezek a gondolatok visszatartanak.

2016. ápr. 4. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Mindenféle ember van ott, nem egyformák attól még hogy animések... sőt nem is csak animések vannak.

Én pl egy zárkózott, csendes csaj vagyok, akivel mentem régen ő is ilyen pont, a párom is. De persze vannak ott közvetlen emberkék, meg mindenféle. Pont mint bárhol máshol.

2016. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen közös tulajdonságuk van: szeretik az animéket és/vagy a sci-fit, fantasyt, videójátékokat.

Ezen túl a lehető legkülönbözőbb emberek vannak ott. Vannak ateisták, katolikusok, zsidók, liberálisok, konzervatívak, közvetlenek, zárkózottak, mindenféle ember.

Nyilván van egy alap közvetlenség és nyíltság, hiszen egy csomó azonos érdeklődésű ember gyűlik össze egy helyen, így nem kell attól tartani, hogy a többiek vajon mit szólnak az érdeklődési körödhöz.

De ez miért baj?

A közvetlenség nem azt jelenti, hogy ha akarod, ha nem, emberek százai fognak kéretlenül belépni a magánszférádba. Csak egyszerűen nem kell felesleges köröket futni, mert mindenki tudja, hogy a másik ember is hasonló érdeklődési körű.

Na és miért baj, ha valaki liberális? A liberális nem azt jelenti, hogy lépten-nyomon fűvel-fával orgiázik, és ha nem vigyázol, téged is elkap. A liberalizmus nem valamiféle betegség (bár bizonyos begyepesedett körökben divat úgy tekinteni rá), ez egyszerűen csak annyit tesz, hogy elfogadja mások esetleges furcsaságát, különcségét. Ez miért lenne baj? Egy liberális ember szó nélkül elfogadja, hogy te katolikus lelkületű vagy. :)

Szóval nyugodtan menj el, és felesleges, alaptalan félelmek ne tartsanak vissza!

2016. ápr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én még csak egyszer voltam, de azóta is vissza akartam menni. :) Igazából fogalmam sem volt mi lesz ott, a barátaimmal mentem. Viszonylag én is visszahúzódó vagyok, de valahogy itt, "szabadabbnak" éreztem magam, mert nem számított ha valaki egy 2 méteres karddal kergette a másikat, vagy csak szimplán aludni támadt kedve a fűben, mindenki vidám volt és barátságos. Ha esetleg felismert valaki egy karaktert, csak random leszólította, hogy lefényképezkedhet e vele. (Minket mondjuk pont Jack Sparrow kért meg, h egy videó erejéig h üldözzük :) ) Szóval szerintem nagy buli, ne hagyd ki! :D
2016. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld :) Kedvet adtatok hozzá, elmegyek. ^^
2016. ápr. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!