Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokatlan az ha egy olyan...

Szokatlan az ha egy olyan ember aki minden nap iszik egész elviselhető jófej ember?

Figyelt kérdés

Szoval aki napi szinten legurit x felest és így is jófej ember? Évek után is.

Persze tudom h sok mocskos alkoholista van apám is az de azért vannak akikkel jól el lehet dumálni. Stb. Vagy csak én tapasztaltam ezt?


2016. ápr. 5. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szokatlan ez...


Sokan elítélik az alkeszokat/drogosokat ,pedig nem csak rossz emberek vannak belőlük!

Van olyan aki megissza a napi mennyiségű borát/sörét/pálinkáját és nyugton van ,nem balhézik!


Sok emberről nem is tudjuk miért menekül éppenséggel az alkoholba/drog-ba?!

2016. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem minden alkesz igénytelen vagy rossz ember, csak hát a társadalom, ugye! Általában átlagban beszélünk mindenkiről, és a többség, aki iszik, kistelepüléseken, az alkoholista. Vagy annak titulálak. De ha átlagszemmel nézzük, akkor minden egyetemista alkoholista, nem?
2016. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!