Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy hogyha...

Miért van az hogy hogyha valakivel vitázok akkor utána nagyon durván elkezdek remegni de mindenem annyira remeg hogy néha menni alig bírok?

Figyelt kérdés

#vita #ideg #idegesség #betegsék?
2016. ápr. 12. 19:07
 1/7 Roland G. ***** válasza:
100%
Szerintem a stressz miatt amit ilyenkor átél az ember.
2016. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló téma, jól leírták a lényeget. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..
2016. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert túl komolyan veszed, és kapsz egy "laza" adrenalin-föccsöt a szervezetedtől.
2016. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ismeros erzes. Kellemetlen de kibirhato. Ereztem mar vita utan azt h hirtelen megfajdulnak a labaim, a kezeim kevesbe, de a labam nagyon. Olyan mintha meg akarna valaki fujtani es leontene hidegvizzel.. Elegge szurrealis erzes, ha nagyon melyen erint a vita akkor homalyosabban latok 2-3 percig es felmegy a lazam..de kis vitaknal csak a gyomrom rossz. Kibirhato..de nem kivanom senkinek.
2016. ápr. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen a stressz.

Beszélgetned kellene pszichiáterrel.

Erről mindenkinek az jut eszébe, hogy hú psziciáter, az a bolondokat gyógyítja, pedig egyáltalán nem így van! Az a kisebb, lelki eredetű szorongásokra tud tanácsokat mondani, esetleg valami gyógyszert ír fel ami kiegyensúlyozottabbá tesz, ha a tanácsa alapján és előírt ideig szeded és megtanít adott helyzetben a megfelelő viselkedésre, hogy miként állj hozzá a vita partnerhez. Régen volt nálam is ilyesmi.

2016. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat és hogy elmondtátok a ti sztoritokat is :)

fel fogok keresni egy pszichiátert és még egyszer köszönöm :)

2016. ápr. 18. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Mostanában elég sok lelki sérült ember van. Nekem ez 2005-után jött be hasonló, amikor a legtöbb embernek lecsökkent a fizetése és sokanak megszűnt a munkahelye, Családok estek szét, ember tömegek váltak hajléktalanná mert nem tudták fizetni a többszörösére emelkedő lakás fenntartási árakat az egyre csökkenő és megszűnő jövedelmek miatt. Akik akkor nem indultak külföldre megoldást keresni, vagy valamiképp itthon sem tudtak megoldást találni, azok lelki sérült emberek lettek.


Ez a flusztráció az élet minden területén megjelent és és "át ragadt" nagyon sok emberre a mások idegessége és feszültsége.


Azóta sokkal flusztráltabbak lettek az emberek körülöttünk. Engem is érintett ez a dolog akkoriban, de végül nekem 2011 év vége felé sikerült egyenesbe jönnöm, de azóta is kerülöm az embereket.


Most viszont eltökélten érvelek egy-egy vita során amíg meg nem győzöm a vitapartnert, már ha tényleg van tétje. Ha meg nem igazán mélyreható a dolog akkor csak rálegyintek magamban, hogy "ez egy barom" és nem is szólok semmit rá, mert közismert tény:


"Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."


Ebben minden benne van.

Ugye milyen igaz?

2016. ápr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!