Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak egy gond van hogy én...

DeathX kérdése:

Csak egy gond van hogy én konkrétan semmire nem emlékszem ha álmodtam is volna . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adna nekem valami tippet , valaki ? Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 13. 22:34
 1/5 elwera ***** válasza:

Én sem álmodok semmit.

Akkor álmodtam amikor rengeteget aludtam, több mint 12 órát, de akkor se mindig. Ez úgy működik, hogyha még reggel még emlékszel rá nagyjából és gyorsan elmeséled valakinek az álmodat, akkor később is fogod tudni. Viszont ha reggel nem mondod el senkinek, akkor délutánra már csak arra fogsz emlékezni, hogy valamit álmodtál, de már nem tudod mit.

2016. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha nem emlékszel, mert akkor teljes volt az alvás ciklusod. Ha emlékszel az álmodra, akkor meg lett szakítva és nem teljes a pihenés.
2016. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy álmom van, amire nagyon emlékszem, még most is pontosan el tudom mesélni. Amúgy én se emlékszem semmire, de néha néhány pillanatra és érzésre emlékszem, semmi több :D
2016. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es, te buta vagy.
2016. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es taníts minket!
2016. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!