Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tévő legyek, ha teljesen...

Mi tévő legyek, ha teljesen üres az életem?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nem ér semmilyen öröm és semmilyen boldogság. A családtagjaim nem szeretnek, barátaim nem nagyon vannak, barátnőm nincsen. Szerelmes vagyok egy lányba az egyetemen, de nem viszonozza az érzéseimet. Az emberek általában nem kedvelnek, a hátam mögött kibeszélnek, egy semmirekellő , elkényeztetett burzsujnak tartanak, és hát végül is igazuk is van. A szüleimtől tényleg megkaptam mindent anyagi téren, túl jó dolgom van, de mégis hatalmas üresség van bennem. Néha tényleg úgy érzem, hogy nincs is olyan tulajdonságom, ami miatt engem szeretni lehetne. Mi a teendő ebben a helyzetben? Hogy lépjek ki ebből az ördögi körből?

2016. ápr. 14. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Hogy lehet a csaladtagjaid nem szeretnek? Szerelmes hogy lehetsz valakibe ha nem is vagytok eggyutt? Az nem szerelem; élj bulizz ismerkedj; biztos vannak az egyetemen bulik; bizonyitsd be hogy nem egy elkenyeztetett ember vagy!hasznald a lanyokat mindig masat éld ki magad!!!!!
2016. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elôzö vagyok majd megismersz olyan lanyt aki lesz amiert szeressen ráérsz hidd el!!!
2016. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Amugy ez nem ördögi kör csak unatkozol!!! Menj dolgozni suli mellett tuti nem gondolsz ilyenekre plusz uj ismeretseg meg talan baratno is!
2016. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá Feldmár András, Popper Péter, Csernus Imre nevekre a googléban. Mind rendkívül jó pszichiáterek, és ajánlom hallgasd végig a neten lévő előadásaikat. El fog telni vele pár napod, és a végére szerintem meg fogod találni a választ. :) Ne sajnáld rá az időt, tényleg használ. Ha pedig nem tudsz elaludni este, gondolkozz azon mi az amit valóban nagyon szeretsz vagy szeretnél csinálni. Bármi legyen az kezdj bele. Sok sikert.
2016. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, mikor valaki lustaságból megjátsza az értetlent. Na vajon mit kell tenni, ha üres az életed? Töltsd meg. Foglalkozz a tanulással, vállalj önkéntes munkát, kezdj bele valami sportba.. rengeteg dolgot tehetsz, csak ugye mindegyikhez meg kell emelni a segged és nem otthon, a gép előtt nyígni, mint a kamaszlányok. Önkéntes munka közben, ha nem hangoztatod, hogy gazdag vagy, még nagyon értékes emberekkel is összebarátkozhatsz, rögtön nem lennél magányos sem.
2016. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sört kibont, tévé elé leül.
2016. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!