Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gázul nézek ki? Hogy...

Nagyon gázul nézek ki? Hogy tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon vékony vagyok.De valamiért akármennyit eszek nem hízok..pedig örülnék neki ha egy olyan 10 kilóval több lennék. 163 cm-hez 42 kg vagyok. Tudnátok valami tippet adni?:/ Kb. ilyen vékony vagyok mint ez a lány, csak nekem még a lábaim görbék is: https://www.youtube.com/watch?v=soMQz5bV2bk

Nagyon durván nézek ki?:/ 14/L


2016. ápr. 21. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Magamról nem szeretnék képet kitenni. De a testalkatom szinte teljesen ilyen. Az arcommal nincs bajom,csak a testemmel...Mindenki piszkál miatta.:/
2016. ápr. 21. 21:11
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
sztem szép vagy ^^
2016. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddz, izmot szedj fel magadra, ha zsírt nem tudsz
2016. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
z biztos, mozpgni már pedig kell, mert az izom, és semmiképpen ne egyél ettől függetlenül egészségtelen ételeket pl hamburgert, chipset, édességet, de egyél többet, főleg normális kaját, amit szüleid készítenek.
2016. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sportolj és étkezz egészségesen. Egyik volt osztálytársam is ilyen volt, mint ez a lány, meg nála is ez volt, hogy állandóan tömte magába a gyorskajákat, a csokit, a chipset, kólát, stb, még se hizott egy dekát se. Aztán elkezdett táncolni meg egészségesebb ételeket enni és igaz, hogy most is elég vékony, de legalább lett valami alakja.
2016. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) Az a baj, hogy legjobban futni szeretek,de azzal nem sok izmot szedek fel. Milyen sportot tudnátok ajánlani?
2016. ápr. 22. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

peak hungary

https://www.youtube.com/user/peakhungaryman/feed

aránylag kevés reklámmal

és egyél meg mindent és mindenkit

2016. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DD
2016. ápr. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!