Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon felidegesítenek, mi...

Ha nagyon felidegesítenek, mi billent vissza a normál állapotodba, és mi ad erőt a revanshoz?

Figyelt kérdés
Ha megaláznak,szidnak, jogtalanul bántanak,és már folytogat a sírás az idegtől,akkor mire gondolsz, mi teszi jobbá a kedved? Mivel vigasztalódsz? Mi ad akkora erőt, hogy ne omoljak össze,hanem felvegyem a harcot?

2016. ápr. 22. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Magasról fosok mindenkire, hülyékkel pedig nem állok szóba. Nem is emiatt vagyok szín ideg, hanem más miatt, de annak meg ehhez semmi köze.
2016. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamit földhöz b @szok, ami a kezem ügyébe akad, vagy sírok. Vagy mindkettő. Majd végig gondolok, megmagyarázok magamnak mindent és szép lassan elfelejtem.
2016. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
próbálom elterelni a gondolataimat, a revans legtöbb esetben csak ront a helyzeten
2016. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egyszerűen leszarni valamit,ami bánt és kattogsz rajta? Ok hogy hülyének diagnosztizálom aki bántott, na de ha annyiba hagyom,akkor túlnő rajtam,és máskor mégjobban bánt.
2016. ápr. 22. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Régen én is jobban magamra vettem egy egyetemi irodistanő és kollégái megalázását egy év múlva is ha eszembe jutott(naponta többször eszembe jutott)akkor olyan volt mintha duplakávét ittam volna.

Később depresszióval kezeltek, már nem vagyok olyan érzékeny, ha nem akarsz dokihoz menni(sajnos még ma is stigma M.o.-n a pszichiáterhez járás) akkor vény nélkül kaphatóak a mindenféle macskagyökeres meg citromfüves nyugtatók, csak ne függj rájuk.

Amúgy jót tesznek a fail meg poénvideók is, de ha már a sírás kerülget akkor nem elég.

2016. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 22. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Kidühöngöm magam és maszturbálok egy jót.
2016. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem ember eleve nem bánt, mert szétkapom az álkapcsát azonnal. Tehát én így csinálom.
2016. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg igazán jó mélyeket lélegezni. Remek stresszoldó.
2016. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 elwera ***** válasza:
Az hogyha egy barátnak el tudom panaszolni a dolgot, aki megért, igazat ad nekem és bíztat hogy nem én vagyok a hülye, hanem a másik illető. Így nem veszítem el minden önbizalmamat és visszaáll az erőm. De ha a barátom azt mondja, hogy a másiknak volt igaza, akkor elgondolkodok.
2016. ápr. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!