Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó hangja van Justin Biebernek...

Jó hangja van Justin Biebernek? Videó


2016. ápr. 23. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én bőven felnőtt ember vagyok,sok-sok éve nős. Több gyermekem is van. A gyermekeim minden nap hallgatják, és igen,én is szeretem. Kellemes hangú ember. És jó számai vannak. Vannak emberek ahogy hallom a gyermekeimtől, hogy így meleg meg lenézik sokan akik Justint hallgatják. De a véleményem az,hogy azok az emberek irigyek. Semmi más. Az meg hogy meleg-e vagy sem,az nem érdekel szerintem senkit. EEz az ő magánélete. Freddy Mercury a Queen -ből is meleg volt,és felvállalta. De attól emberek 10 milliói szerették a dalait. :)
2016. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem is nézem meg a vidit, mert falra mászom a hangjától és a zenéitől. Férfi így nem énekel.


Freddie Mercury hogy jön ide? Ő egy legenda, egy igazi világsztár volt, akinek a zenéire még 50 év múlva is emlékezni fognak, nem csak a kis tinilányok internetes sztárja a nyomi, egynyári slágereivel. Nem is értem a hasonlatot. Bieber egy senki hozzá képest.

2016. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Sokan azért nem hallgatják Justint mert azt állítják róla,hogy meleg. A hasonlatot ezért írtam Freddy-ről nem a hangjukat hasonlítottam. Kötözködni meg ne itt tedd. Éld ki magad máshol,anyán,apán,vagy testvéreiden. Esetleg szomszédon. A pontot ne a kötözködéssel szedd
2016. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átlagos hangja van semmi több. Azaz felejtős!
2016. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát szerintem a külseje nagyobb szerepet játszott a sikerében mint a hangja, de szerintem még sokan gondoljuk így....
2021. máj. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!