Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amerikában ilyen könnyűvérűek...

Amerikában ilyen könnyűvérűek a lányok, nők?

Figyelt kérdés

Érdemes megnézi ennek a srácnak pár videóját:

https://www.youtube.com/user/PrankInvasion/videos

A terhes nőn keresztül az orvosig mindenki könnyedén belemegy egy csókba, nálunk szerintem ha egy értelmesebb nőt nem, hogy egy orvost ilyenre kérnénk elküldene a fenébe.



2016. ápr. 28. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem érdemes. Megvan rendezve az egész mint a többi ilyen.

Szerinted melyik végkifejlettel érné el, lenne látványosabb a nézők számára? Az ha 100/4 megteszi vagy ha 100/96?

Na látod. Ha nincs is megrendezve és tényleg véletlenszerű volt ez az egész, akkor nyilván nem azokat fogják betenni akiknél nem történt meg a csók s nem voltak könnyűvérűek.

Ami azt illeti, rib.ancból eddig is sok (itt is) volt de ezek a videók nem nagyon bizonyítanak semmit, simán manipulálhatták/megrendezhették az egészet.

2016. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
A srác videói megrendezettek. Könnyűvérű nőt bárhol találhatsz, csak a gazdagabb országokban több a lazább nő.
2016. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
93%
Az USAban nem mondanám, hogy könnyűvérűek a nők, csajok, de más a kultúra, sokkal nyitottabbak, sokkal nyíltabban beszélnek mindenről (pl. a vagináról, amiről itt nem hallasz csaj beszélni). Egyenrangúbbak a férfiakkal mint itt valamilyen tekintetben - más tekintetben viszont sokkal jobban lenézik őket....ezt én sem értettem kint.... Az biztos, hogy sokkal jobban, hamarabb, könnyebben felvállalják, amit akarnak, könnyebben mennek bele szexbe, csókba, meg úgy általában mindenbe, mint itthon. Sokkal vagányabbak is és sokkal tájékozottabbak, mint a magyar lányok, sokkal több inger éri őket, sokkal önállóbbak. Sokan vagány dolgokat csinálnak....pl. sok megy néha vadászni főleg a déli államokban. Kint a nők szerintem férfiasabbak, a férfiak meg nőiesebbek, mint itthon. Plusz lehet máshogy gondolod, de mi itt Magyarországon nagyon konzervatívok vagyunk az amerikaiakhoz képest. Nagyon !!! Hogy ez jó vagy nem, mindenki döntse el maga.
2016. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!