Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen felnőtt férfi lesz egy...

Milyen felnőtt férfi lesz egy ilyen fiúból, gyerekből?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúgyerekről van szó aki nagyon málé, mindenki lenézi őt, mindenki csúfolkodik vele és megalázza, átveri, semmibe veszi. Ő meg ilyen 'életképtelennek' tűnik, tehát értitek milyen emberszemélyről beszélek. Mindenki találkozott már szerintem gyerek- illetve tinikorában ilyen fiúval. Aki képtelen volt barátkozni és látszott rajta, hogy veszett eset. Egy ilyen tejbepapi, lágy fiúból milyen felnőtt férfi válik? Osztálytársaim, ismerőseim és saját édesapám is mind kemény férfiak. Tehát voltaképpen egy tutyi felnőtt férfit sem ismerek.

Nagyon foglalkoztat, hogy egy olyan lágy férfiúból milyen felnőtt férfi válik?



2016. ápr. 28. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Oké figyelj, mindjárt írok ide valamit csak még megeszem a csokimat, jó? 5 perc és írok ide valamit, pillanat
2016. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs időm. Ha eddig nem írtál, ezután se.
2016. ápr. 28. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
mindenbizonnyal maffiavezér, avagy drogdíler
2016. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem ilyen kibszott szar válaszokat vártam.

Jó, én is felfogom, hogy nem egy Keresztapa vagy Ted Bundy lesz belőle, de azért minél reálisabban szeretném magam előtt látni a modellt.

2016. ápr. 28. 23:05
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Rendszergazda.
2016. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen modell.

Volt nekem olyan általános iskolás osztálytársam, akit tök könnyen el lehetett nyomni, amolyan osztály "lúzere" volt, velem megosztva ezen a címen. Csendes srácok voltunk. Aztán a középiskola alatt el kezdtünk felébredni, és a csendes semmilyenből, hobbikat választottunk magunknak. Ő Bass gitáron kezdett játszani, és Szólón. A húszas éveink alatt keresztbe hosszába utaztunk a zenekarunkkal az országban, (egyetem mellett, ebből tartottam el magam). Ő nemrég házasodott, én hét éve vagyok együtt a barátnőmmel, saját lakásom van, munkám, csak másodállásban zenélek már.


Az, hogy valaki csendes, és elnyomható fiatalon, nem predesztinálja azt, hogy milyen felnőtt lesz. Maximum azt, hogy későn érő. De az akkor tizennégy éves "húdekemény" legényeket, akikből majd "húdenagyon" menő felnőtt lesz, szoktam látni a kocsmában ahogy elsírják a bánatukat a sörösüvegnek. Szép emberek, mondhatom.


32F

2016. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy emlékezetes riport egyszer régen Dr. Szentágothai János Kossuth-díjas agykutató professzorral, emlékszem, úgy kezdte: Egy rendkívül gügye, buta, élhetetlen gyerek voltam, alig tudtam megtanulni írni-olvasni,---
2016. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Bár nem vagyok felnőtt, de...

Általánosban elnyomtak. Kicsit okosabb voltam mint a többiek (Nem egóból mondom. Középső csoportban folyékonyan tudtam, olvasni, első osztályra angolul számoltam százig, meg tudtam az állatneveket, első osztályban meg tudtam csinálni a negyedikes matekfeladatokat stb.)Persze hogy egyből kifogtak, mert különc voltam. Nem igazán találtam a közös hangot velük. Nem azzal volt a gond hogy zárkózott voltam, csak más témák érdekeltek.. Alsóban volt 2-3 barátom de ők is elpártoltak felső tagozatra. Aztán nem is tartoztam a szépfiúk közé, emiatt is szekáltak. Felső tagozat rémálom volt.. És nem tudtam elmenni másik suliba. Megvédeni se tudtam magam csak akkor ha nagyon ritkán egyedül kötekedtek. Tehát én is ilyen tutyimutyi voltam.

Aztán középiskola. Megváltoztam :D Találtam hasonló érdeklődésű embereket, értelmesebb közösség(többnyire). Lettek barátaim és az életem is jobb lett. Középiskolában (most vagyok 11.-es) egyszer sem kötekedtek, sehol. Se buszon, se utcán, sehol. Van társasági életem, meg tudom védeni magam és a barátaimat, űzöm a hobbijaimat, és teljes életet élek. Néha még beugranak rémképek a múltból, de hamar elszállnak :)

Na meg az idősebbek,felnőttek is sokszor meglepődnek rajtam :D

2016. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Mitől lesz valaki férfi ? :D

Az hogy van benne empátia az már nem is férfi ? :D

Én a mai világba nem sok "férfit" látok te meg egy rakás dísz b*zit nevezel férfinak az összes osztálytársam férfi stb hagyjuk már elvagy tévedve,vakságban élsz ezek a nagy férfiak akikre felnézel találkoznak egy erősebb egyeddel fülüket farkukat behúzva behódolnak a másiknak és elkezdenek pitizni meg nyalizni igazán férfias tett.

Akiket meg lenézel akarva akaratlanul megtanulnak kiállni magukért és ennek hatására ráfogják kényszeríteni az akaratukat a környezetükre.10-szer férfiasabbak lesznek általában,tudod akik tűzben edződnek megtanulnak kiállni magukért.

Komolyan olyan félős tehetetlen felnőtteket látok a mai világban kár rájuk a férfi szót pazarolni,nagy legények otthon vagy a gyengébbekkel ez nem férfi sőt a szememben nem is ember.

2016. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-es!

Rosszul fogalmaztam, nem az osztálytársaimra és ismerőseimre akartam célozni, mint kemény férfiak, hanem az osztálytársaim illetve ismerőseim édesapjára.

Ezért még egyszer gondolkozz el.

2016. ápr. 29. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!