Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy szemüveges is...

Szerintetek egy szemüveges is lehet EMO? Mármint olyan értelemben, hogy van-e olyan emo haj ami jól is áll egy szemüvegesnek? (Fiú hajra gondoltam)

Figyelt kérdés
Ha van olyan aki esetleg ismer ilyen hajviseletet akkor az kérem küldjön képet.

2016. ápr. 30. 14:55
 1/4 anonim válasza:

[link]


Böngéssz.

2016. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Persze, minél nyomorultabb, annál jobb. Alap.
2016. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, a szemüvegeseknek is jól állhat az a haj. Főleg azzal a nagy szemüvegkerettel (dunsztom sincs h azt h hívják, én hipster szemüvegnek ismerem xD ) biztos jó lenne. Meg például én is szemüveges vagyok és nem néz ki hülyén, pedig olyan hajam van (Bár én lány vagyok, és a szemüvegem is elég ritkán hordom:D)
2016. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ?Nekem a szemüveges srácok alapból bejönnek.Hogy miért az nem tudom,talán azért mert a szemüveg aranyosabbá teszi az embert :P Ha beírod a keresőbe,akkor egy csomót kidob.
2016. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!