Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják az ilyen embereket?

Hogy hívják az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyanra gondolok aki mindig szomorú. Egész nap kedvtelen, nincs életkedve, folyton egyedül akar lenni, úgy érzi utálják. Utálja magát is. Rengeteg baja van és meg akar halni. Mindig szomorú zenéket hallgat.Vágja magát, néha nyugtatózik is. Szereti ha szenved. Mindig sír, főleg este órákat. Ez valami pszichés betegség? Meg egyik percben nagyon kedves és utána meg nagyon ideges lesz...Egyszer normális, egyszer agresszív. Ha köszönnek neki már attól ideges lesz. Folyton szomorú és fáj a lelke, de úgy hogy levegőt is alig bír venni mert fáj a szíve...mellkasában egy különös szorítást érez, össze tudna omlani.Gyomorgörcsbe van. Nagyon szenved. Szerintem ez egyáltalán nem normális. Valami pszichés betegség lehet? Mi lehet ennek a neve? Hogy hívják az ilyen embereket?

Ezt most nagyon komolyan kérdezem és szeretnék normális válaszokat illetve véleményeket kapni.

Előre is nagyon köszönöm!


2016. máj. 2. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hívják őket, hogy pszichiátriai esetek.
2016. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy súlyos depressziós emberre inkább igaz lehet ez a jellemzés, mint egy melankólikus jelleműre.
2016. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Súlyosan depressziós egyénnek
2016. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen sérült lelkileg.Külső segítség csak akkor vezet eredményre, ha elfogadja és megszereti önmagát. A testi tüneteket valóban érezheti a lelki problémái miatt: légszomj, erős szívdobogás...Talán elő kellene piszkálni az "odújából" - valami segítséget kérni tőle, amivel örömet okozhat másnak, neki pedig talán sikerélményt adna. Szerintem a lelki betegség lehet olyan súlyos, mint egy testi kór.
2016. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat!

Akkor depressziós vagyok...

Igen ezek a testi tünetek a problémáim miatt vannak valóban.

2016. máj. 2. 21:28
 6/7 elwera ***** válasza:
Szorongó
2016. máj. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi :/
2016. máj. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!