Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hosszú hajú csajok szeretik,...

A hosszú hajú csajok szeretik, ha fújja a szél a hajukat?

Figyelt kérdés
Vagy csak a Mariah Carey / Beyonce klipekben...

2016. máj. 4. 16:08
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Ha szemből fúj, azt szeretem, kellemes.

De ha hátulról, az nem jó, mert összekócolódik.

Persze ne viharos szél legyen, hanem csak kellemes szellő.

2016. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon szeretem! Eleve egyenes, ráadásul általában ki van engedve, semmi extrát nem csinálok vele, így nem ronthatja el a szél. Júúj én nagyon bírom, főleg, ha az arcomból kifújja a hajat. Csak akkor nem szeretem, ha a szájfénybe, vagy akár egy kis szőlőzsírba is, de beleragad. Na az katasztrófa, de naggyon szeretem! :D
2016. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
én szeretem.
2016. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
En is nagyom szeretem ha szembol fuj egy kis szello.
2016. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Az esetek 1%-ában élvezem, amikor épp olyan hippis hangulatban vagyok és táncikálok a szélben. De általában inkább utálom, mert összekócolja a hajam (sajnos elég érzékeny a hajam, nem bírja a kencéket, lakkot, így eléggé hajlamos össze-vissza állni, ha ráfúj a szél).
2016. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Nem szeretem... ha hátulról/oldalról fúj akkor nem látok a hajamtól, ha elölről fúj akkor az egész hajamat hátrafújja, és úgy hülyén nézek ki.
2016. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Alex, azért nem realisztikus, mert a nők többsége ha mondjuk elmegy sportolni, összefogja a haját. Ha Lara Croft vagyok, és ki van bontva a hajam, nem látok szart sem.
2016. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. Olyan jó, szabad érzés.
2016. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a tobbseg nem szereti....
2016. máj. 5. 08:33
 20/44 anonim válasza:
Én mindennél jobban. Magában a szelet is,de ha a hajba kap,azt még annál is jobban. Imádom! Fújhatna minden nap :D
2016. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!