Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú létemre széles a csípőm....

Fiú létemre széles a csípőm. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 68 kg, a derékbőségem 77 cm, míg a csípőm 97. Normális nadrággal, ami rám megy, még nem találkoztam, mivel a fenekem és a hátam találkozásánál mindegyik eláll vagy 5 centire, de ha olyat keresnék, ami nem áll el, az meg nem jut túl a csípőmön. Így folyamatosan öveket kell hordanom, de őszintén szólva utálom őket, mert macerásak és világosabb nadrágoknál eszméletlenül kiemelik a csípőmet. És undorodom emiatt magamtól, utálom magam. Amióta lefogytam pedig csak még jobban látszik... Ha izmosodok, akkor nem lesz olyan rossz és feltűnő? Vagy hogy bírnám megszeretni magam, ha olyasmi van rajtam, amit másokon is kellemetlen nézni?
2016. máj. 6. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar, izmosodj. Egyébként meg mondogasd magadnak a tükör előtt, hogy "Szeretem magamat!", mert az önbizalom elengedhetetlen összetevője az önmagad elfogadása és szeretése!
2016. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van. De már egész megszoktam. Én sztreccs anyagú csőnadrágot hordok többnyire, az nem áll el a derekamon. Másik opció lenne, hogy hasat eresztek, és akkor egyvonalba kerül a csípőm a derekammal - de ezt nem szeretném. Mivel mindig ilyen voltam, lassan meg is szeretem. Ha nagyon zavar, akkor gondolj arra, hogy másoknak is van ilyen problémája. Nézd meg pl. Rafael Nadalnak mekkora kerek sejhaja van, mégis szexszimbólum.
2016. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!