Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Dr. Josef...

Mi a véleményetek Dr. Josef Mengele-ről?

Figyelt kérdés

Mármint a tevékenységeiről és magáról erről az emberről !

( Nem tudom, hogy pusztán csak megszállott kutatóorvos volt, vagy szadista. Meg egy tanult, intelligens ember, hogy tehet ,ilyen szörnyűségeket ember társaival?)



2016. máj. 6. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem mindenképp gonosz szadistának kellett lennie, ha képes volt megtenni, amiket megtett az emberekkel. Csupán kutatási célzattal nem hiszem hogy képes lenne valaki kínozni másokat.

Az más kérdés, hogy hasznosnak bizonyult a ténykedése, mert a mai napig a "kutatásaira" támaszkodik a gyógyítással foglalkozó tudomány. Sok mindenre rá lehetett jönni azokból a dolgokból, amit csinált, az emberi test működését illetően. De ez őt nem mentesíti az alól, hogy milyen sok embert ölt meg kegyetlen kínzások következtében.

2016. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tudnád hány tanult és intelligens ember tett már szörnyűségeket másokkal...
2016. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, de most közülük az egyikről van szó. Amúgy meg valaki megítélése nem azon múlik, hogy a többiek mit követtek vagy nem követtek el, hanem az adott személy cselekedetein.
2016. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, nem ismerem a pontos munkásságát. Valószínűleg nagyon sok hazugság terjedt el róla, amit utólag tényként kezeltek. Az biztos, hogy később engedték őt szabadon tevékenykedni. Ergo, a munkája átütő siker lehetett.
2016. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
37%
Egy zseniális ember volt!
2017. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg erre a kérdésre azok tudnának választ adni, akik ismerték. Vagy azok akiken kísérletezett, akiket a halálba küldött, vagy megmentett ( állítólag ilyen is volt ). Ha a saját véleményemet kérdezed, azt tudom mondani, hogy egy háborús bűnös. És persze gyilkos. Ahhoz hogy gyilkos legyen valaki, nem kell tömegeket kinyírni, még az sem kell hogy a saját kezével tegye. Elég, hogy aktívan részt vett benne, bár ha csak a fele igaz annak amit megtudtunk róla, ő bizony kivette a részét rendesen.
2019. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
A szakirodalom szerint nem valódi kutatásokat végzett, csak ürügyül gyártott papírokat arra, hogy kéjeleghessen a szenvedésben. Hogy ne abnormálisnak mondják, kitalálta ezt az álcát. Tudománytalanok a feljegyzései, amik megmaradtak.
2021. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!