Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért hisz azért rbinac-nak, mert elegánsan/kisasszomyosan öltözködok?

Figyelt kérdés
Mindig magassarkút hordok, de nem tűsarkút és szépet, a lábaimat maximum harisnyán keresztül mutogatom és a legrövidebb szolnyám alig tért fölé ér. A karjaimat és a mellemet is mindig takarom, nem élek szexuális életwt mert fiatalnak érzem magam hozzá, és van eszem, a tanulmányaim is jók. Sminkelni sem sminkelem magam úgy mint mások, csak spirált és rúzst használok, sokszor spirált sem, a rúzs viszont a stílusom része. Ha megnézzük, feltűnőbb vagyok mint egy mai csaj, de nem mutogatom annyira magam(sőt semennyire) mint ők. Még nyáron is mindenemet takarom, mégis aki rámnéz, azt szűri le, hogy az vagyok, és fogalmam sincs, pontosan miért.
2016. máj. 10. 13:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Fiúk/férfiak = Sosem kaphatnak meg, így elfojtott dühüket abban élik ki hogy mást gyalázhatnak, szidhatnak. Adott esetben más lányokat r....nak nevezhetnek.

Lányok/Nők = Irigyek a kinézetedre, addig sem magukkal kell foglalkozni és a szánalmas életük kicsit felpörög ha másról lehet beszélniük.

2016. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a viselkedéseddel/stílusoddal van bajuk.
2016. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy? 20 év alatt még furán néz ki az ilyen.


Amúgy már azért rib.ncnak nézik az ember, ha szoknyát vesz fel, amúgy én ezen meg se lepődnék.

2016. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A lehető legkomolyabb lány vagyok a világon, egyedi világnézettel és nem vihorászok, ömbizalmam az van, de nem vagyok nagyképű. Ma a suliban pár méterrő látott két srác és az egyik egyből mondta a másiknak, hogy "hagyd, BIZTOS rbinac", kelenföldön egy másik mikor elment mellettem odatoppantott. Ezek annyira bosszantanak, és tehetetlen vagyok ellenuk
2016. máj. 10. 14:07
 5/28 A kérdező kommentje:
16 vagyok, és csak azért nem találom magam kihívónak, mert tényleg mindenemet takarom:D egyszerűen csak nőies a stílusom, nem sportcipőbe vagyok mint a többiek. A szoknya miatt nem értem miért lenne bárki rbinac hiszen a szoknya a nőiesség jelképe.
2016. máj. 10. 14:09
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Ne érdekeljen mások véleménye,élj úgy ahogy te szeretnél, maximum csak irigyek rád:)
2016. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont az egyedi stílusod miatt. 16 éves lányokra nem túl jellemző az efféle öltözködés.
2016. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszömöm, hogy bíztattok, mégis rosszul esik, és félek hogy emiatt azok a srácok nagy ívben el fognak kerülni, akiknek van eszük és szintén okos csajt keresnek maguknak.
2016. máj. 10. 14:24
 9/28 anonim ***** válasza:
Mert kialakult egy kép a nőkről hogy aki magassarkút vesz és lengén öltözik az olyan is.. Valljuk be manapság rengeteg nő visszaél azzal hogy nő, kihasználva helyzeteket, átverve embereket. Na meg Nőknél teljesen normálisnak számit hogy ki van a melle vagy miniszoknyája van, és teljesen fel háborodnak ha megszolják.. és nem értik miért
2016. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de a stílusodból lerí ("a lehető legkomolyabb lány vagyok a világon, egyedi világnézettel; "egyszerűen csak nőies a stílusom, nem sportcipőbe vagyok mint a többiek"; "szintén okos csajt keresnek maguknak") , hogy lenézel mindenkit, aki "másabb", mint te. Öltözékedben semmi extra nincs, nagyon sok lány ilyen cuccokban flangál és mégis keresik fiúk-lányok a társaságukat anélkül, hogy leqr\/áznák. Inkább az "egyedi világnézeteden" változtass.
2016. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!