Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Karsai Kata szerintetek szép?...

Karsai Kata szerintetek szép? Milyen a stílusa?

Figyelt kérdés
Éjjel nappalba és a szelfibe szerepelt
2016. máj. 15. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hála az égnek nem tudom ki az. Nem mérgezem a tudatom ilyen felkapaszkodottakkal...gyökér Berki éppen elég volt

Ha ő a példaképed, keress mást... Mondjuk hiába beszélek. Na, léptem.

Lehet lepontotni

2016. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod ki az, akkor ne alkoss véleményt. Köszi.
2016. máj. 16. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Jesszus! Aki nem képes máshogy érvényesülni, mint h egy tehetségesnek és értelmesnek semmiképp nem mondható műsoron keresztül felkapaszkodik, és ezután celebnek vagy ne talán sztárnak titulálja magát, arról ismeretlenül sem nehéz véleményt alkotni. Sok értéktelen tucat ember... És ezekre kíváncsiak
2016. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Haha. 500 ezer forintért ki nem fossa le? Én is bevállalnám. Jelentkeztem is ma reggel. :D Nézze aki akarja, mi köze hozzá a szereplőnek? Eljátssza, felveszi a pénzt... Ennyi. Attól mert benne van még nem ő maga lesz a sz@r tré műsor. :D
2016. máj. 16. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Valahogy gondoltam, hogy vállalnád. Csak nyugodtan, biztos sikerülni fog. A dugáshoz, iváshoz, veszekedéshez és verekedéshez nem kell nagy színészi teljesítmény. Ezért véleményem szerint ez magát a jelentkezőt is minősíti.

Az a legszomorúbb, hogy ezért ennyi pénzt fizetnek, szerintem kevesebbért is vállanák, hisz jár nekik a 15 perc hírnév, aztán jobb esetben többé nem hallunk róluk.

2016. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!