Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem. Miért van ez?

Nem értem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy a mai világban a 13-14 évesek úgy szeretnének viselkedni mint a felnőttek? Csak hoy tisztázzuk, én magam is 13 éves vagyok, de nekem nem engedik meg a szüleim hogy; műkörmöm legyen, pasizgassak, miden héten bulizni járjak és a sárgaföldig leigyam magam, cigizzek, drogozzak, úgy öltözzek mint egy... bocsánat csúnya szavakat sem használok. Szóval ennyire tönkrement a mai világ? Vagy én vagyok rosszúl nevelve? Néha már tenylég elgondolkodok, hogy lehet velem van a gond, de engem irritálnak a velem egy idős kis plázacicák!
2016. máj. 23. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is irritálnak, de nem tudsz mit tenni ellenük.

Pont azokból lesz utcaseprő, vagy közmunkás, aki fiatalkorában "menő".

Igen, idáig fajult a világ, de szerencsére vannak még kivételek, akik tényleg szeretnének valakik lenni,és nem össze-vissza lefeküdni mindenkivel.

Csak várd ki a végét,hogy ki lesz belőlük ha felnőnek:)

2016. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem hibatlan...csak mindenki hulye
2016. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen ez a világ. Undorító

De ne torj meg soha es allj be kozejuk

2016. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a gyerekek egyre hamarabb akarnak felnőni, a mai tinik szülei pedig az a generáció, akik tojnak rá magasról, hadd csináljon a gyerek, amit akar, csak ne kelljen vele foglalkozni.
2016. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert agy mosva vannak.

Ez nem tönkre ment, így alakítottál.

Nem vagy ennyire rosszul nevelve.

Jó ha néha elgondolkodsz, majd eléred szintet ahol abbahagyod, mert tudod, nincs úgy s ez sok sok dologgal lesz így. Ne hagyd, irritáljanak. Csak ignoráld és sajnáld őket alacsony szintjükért.

2016. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, a kérdés itt az, hogy ha a szüleid engednék, te csinálnál-e ilyeneket. Tudod, régebben sem volt máshogy. Sokan ilyen korban próbálták ki a cigit meg a piát, csak ésszel kell. Nem maga a tény, hogy sokan már fiúznak a baj, hanem az, hogy már le is feküdnek. Ha te annyira nagyon okos vagy, meg olyan jól neveltnek érzed magad, minek írod ki a kérést? Mert nincsen értelme, azt elhiheted, mert csak jön a sok 21. századi tini utáló, aztán jön a "hát de romlottak a fiatalok" idiótaság.

Nem érted? Szegény, elhiheted, hogy sajnállak. Miért van ez? Mert kamaszodnak, mert hormonok és egyebek, kipróbálnak új dolgokat, lázadoznak. Ha ennyire érdekel húzz a könyvtárba, és nézz utána, vagy kérdezz meg egyet. -.-

2016. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!