Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkaugyi kozpont altal...

Munkaugyi kozpont altal inditott szamitogepszerelo es karbantarto tanfolyamra mennek milyen emberekre tanfolyamtarsakra szamitsak?

Figyelt kérdés
sok lesz ott a cigo??? belemkothetnek? ha igen akkor odacsaphatok anelkul hogy kirugnanak? jo lenne elvegezni kene mar egy szakma am csak 6 honap a kepzesi ido

2016. máj. 24. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Rajtad kívül mindenki normális lesz, inkább menj kőművessegédnek.
2016. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valahol "cigo"-k vannak, még nem alap, hogy beléd is kötnek.

Ez a képzés amúgy akkor ér valamit, ha van kapcsolatod is, hogy el tudj vele helyezkedni. Nem egy keresett szakma ez, mivel ahol már van egy informatikus, az ellátja az ilyen feladatokat is. Valami piacképesebb képzés után néznék a helyedben. Pl. ha ennyire ütőképesnek érzed magad, inkább menj targoncásnak. Azokat ország szerte keresnek.

2016. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:
Te már azon morfondírozol hogy ki hogy köt beléd? 15 évesen mentem lakatosinasnak és eléggé ványadt voltam. Volt olyan társunk akinek valami tákolmányt tettek alá mert fel sem érte a satupadot. Volt fehér,kreol,szőke,barna és kevés kivétellel megtanultuk a szakma alapjait. Később tanfolyamok tucatját végeztem én is más is és valamennyire boldogultunk mivel képeztük magunkat. Azt tanuld meg amit ott megtanulhatsz és még akkor is rengeteg kudarc árán tudsz esetleg a felszínen maradni.
2016. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!