Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nektek erröl mi a velemenye...

Benjiro Hungaria kérdése:

Ti nektek erröl mi a velemenyetek? (Bocsi hogy nincs ekezet. )

Figyelt kérdés
Nagyon röviden összefoglalva: Nemetorszagban lakom (15/F) anyammal es a "baratjaval". Azokon, amiken keresztülmentem (pl. azt mondjak ram hogy hülye magyar, hülye migrans...), nagyon megutaltam ezt az orszagot. A lenyeg, hogy anyukam baratja egy nemet, igazi naci fejjel (nagyhasu, paraszt, tüske haju) es mindig mondja magyarra leforditva hogy "jajj nemetorszag a legjobb, nem mint a a´szar szegeny romania (magyarorszagot igy gunyolja). Azon kivül büszke a II. vilaghaborura meg hitlerre... Eppen ma meselte hogy "jajj a magyarok mindig rohantak beszarva a nemetek elöl DEUTSCHLASND... EZ NEKEM K***** UNDORITO! ugyhogy beszoltam neki, hogy ehhez kepest mind a 2 vilaghaborban porra lettek alazva... Eerre most nagy a balhe "itthon".

2016. máj. 27. 15:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hat hogy egymast b*szogatjuk...
2016. máj. 30. 22:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs ékezet, hát az ö micsoda?! :D
2018. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 germán billentyűzete lehet a srácnak, az ö, ü, ä vélhetően megvannak, a többi nincs.
2018. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!