Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit tegyek? (Bővebben lent)

Most mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, hol is kezdjem...

Van egy srác, akibe lassan már 3éve szerelmes vagyok. Fogalmam sincs, hogy ő mit érez irántam, nem tudom hogy kelthetném fel a figyelmét.

Akkor egy kis személyleírás:

Ő: az a tipikus menő fiú, nagy baráti körrel, nyílt személyiségű. Félreértés ne essék, nem az a páva gyerek akik mostanában nagyon divatba jöttek, hanem egy normális srác.

Én... hát mit is mondjak. Kívülről csendesnek, visszahúzódónak látszódhatok, de valójában ha valaki jobban elnyeri a bizalmam, akkor vagyok önmagam: a barátnőim elmondása alapján kedves aranyos okos lány vagyok, és a viccesség sem maradhat ki. Szinte 0-24-ben mosolygok vagy nevetek, és nem vagyok olyan mint a többi kis tinip*csa. Nem nyomkodom állandóan a mobilom, nem vagyok nagyszájú, nem tolom ki a seggem és a mellem, nem hordok croptoppot...

A legjobb barátnőm néhány napja azt mondta, hogy szerintem pont ez a baj... hogy meg kéne változnom.

Nem vagyok szép, ápoljam az arcbőröm, hordjak croptoppot rövidnadrággal, Adidas Superstart/Nike cipőt...

Nos igen, a másik. Nem a legjobb módú családból származom. Nem vagyunk szegények, normális körülmények között élünk, de nincs márkás cipőm, hanem egy olcsóbb sima lábbelim van.

De ez most nem menő...

Nem tudom mit csináljak...

Most megyek el gimibe, a barátnőmmel nem, de a sráccal egy osztályba fogok járni továbbra is. Ennek örülöl, de vajon ahogy leírtam, felkelthetném a figyelmét a jóízlés határain belül?

Köszönöm előre is a válaszokat, a trollok kíméljenek...

14/L



2016. máj. 27. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell bizonytalankodnod, olyannak lenni ami nem vagy. Pont ezzel fogod elbűvölni majd ha nem is pont azt a fiút de azt aki szeretni fog. :)
2016. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Most ezt már 8 év távlatából írom neked. Ha a srácnak eddig és így ahogy vagy, nem keltetted fel a figyelmét... Akkor hagyd a fenébe. Ha nem tetszel neki, úgy ahogy vagy, croptop, Adidas és minden manír nélkül, felejtsd el. Ha meg nem hallgatsz rám és az első válaszolóra, és csakazértis így kezdesz öltözködni, akkor ő meg egy felszínes kis hülyegyerek, akit szintén jobb, ha elfelejtesz.

2016. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, rendben, csak az a gond, hogy ezt a srácot óvoda óta ismerem, és nem tudom hogy mit érez... jóban vagyok vele, előttem ül és szoktunk dumálni (óra közben is, khm :D), és... nagyon perverz. De tényleg... egyfolytában perverzkedik majdnem minden lánnyal az osztályból (a tipikus kis ****kkal, a barátnőimmel és velem) és ilyenkor nem tudom mire vélni ezt... Általában mindennap mást „néz ki”, de van amikor több csajt szívat egyszerre. Órák alatt sokszor fordul hátra és mosolyogva a szemembe néz, ilyenkor úgy érzem hogy elolvadok...
2016. máj. 28. 08:58
 4/5 anonim válasza:

Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Bár már egyre jobban próbálok beletörődni a dologba, hogy inkább hagyom, mert nem akarok olyan lenni, mint a r*****ok hogy megtetsszek neki. Igazából a lírásod alapján a srác mondhatni ugyanolyan mint akivel nekem nem jön össze a dolog... Helyes, "menő" meg hát az se maradhat el, hogy kedves, meg nem is az a tipikus mai felzselézett hajú gengszter gyerek az utcából. Amúgy ő eggyel felettem jár. Ami még nem is lenne akkora baj, mert egy év az kit érdekel, de van egy osztálytársam, aki az a tipikus nyomulós liba, és nagyon úgy néz ki hogy neki össze fog jönni a dolog a fiúval, én meg itt maradok. És a legjobban az bánt az egészben, hogy "sokat" vagyok ezzel a sráccal(már amennyire a tanulás mellet időm engedi), és jókat nevetünk mindig együtt, szünetekben átjön a fiú osztálytársaimhoz dumálni és közben mindig látom, hogy engem néz...de akkor jön a libababa osztálytársnőm aki mindent elront és odaül az ölébe az Adidas superstar cipőjével együtt, én meg elfordítom a tekintetem és legszívesebben zokogni tudnék. Meg a legjobb az, hogy a tetejébe még nem is vagyok egy bányarém, sőt, mondhatni kiemelkedő külsővel rendelkezem, de a mai világban úgy tűnik, hogy nem elég az, ha egy lány szép (jó, igen nekem is vannak itt-ott pattanások az arcomon, de nem sok, meg nem is annyira észrevehető), kedves, vicces, okos... Ma már csak az a jó ha egy lány r****cosan viselkedik és márkás cuccokban jár az arcán 8 tonna sminkkel? Nem. A válaszom nem. Hidd el, vannak olyan fiúk akiket jobban érdekel a belsőd, mint a külsőd, meg a márkás cuccaid sem hozzák majd lázba. És komolyan... ha eddig nem tett lépést (óvoda óta!!!) akkor nincs értelme várni a sült galambot. Egyszerűen próbáld meg elfelejteni. Tudom, hogy nehéz és fájdalmas folyamat, de sikerülni fog, mert én is kezdek egyre jobban beletörődni a dologba, és megy! Viszont ha úgy gondolod, hogy neked CSAK Ő kell, akkor muszáj leszel komolyabb lépéseket tenni, mert higgy nekem, gimiben is lesz még bőven dolgod cicababákkal, akik elronthatják a terveid, úgyhogy vagy cselekedj még most (előtted áll a nyár!) vagy próbálj feletjeni! Sok sikert csajszi! :)

15/L

2016. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
NAJO EBBOL ELEG!!!!!!!!!LEGY NYITOTT:!!!!!!!!MOND EL NEKI MIT ERZEL"""""!!!!!!NE SZENVEDJ NE TEDD TONKRE A FIATAL EVEID MONDD EL NEKI !!!!!!!!!!!!
2017. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!