Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttam ma egy helyes vak...

Láttam ma egy helyes vak lányt, fehér bottal járt. Teljesen ki volt varrva színes tetkókkal. A vakok vajon miért tetováltatnak?

Figyelt kérdés
Hiszen ő nem látja, az sem biztos, hogy azt varrnak rá, amit kér. Hogyan választ egyáltalán mintát?

2016. jún. 3. 10:26
 1/8 Inessential ***** válasza:
100%
Talán előbb csináltatta meg a tetkóit, mint hogy megvakult...
2016. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

vagy jelentése van a tetkóinak és neki fontos az érzés h tudja rajta van és mások is látják


de az első verzió is lehet h már megvolt neki előtte

2016. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem si az előtte az opció valószínűbb, de utána is lehetséges, csak mondjuk visz magával valakit akiben megbízik és az csekkolja hogy jó e. A designt el tudja mondani és megrajzolják neki, aztán amit rajzoltak azt is le lehet írni aztán elképzeli. Persze lehet nem olyan, de gondolom ez nem érdekli.
2016. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom. Talán másoknak akar tetszeni ezzel. Mondjuk rengetegen tetováltatnak magukra arab, meg kínai szavakat, holott nem beszélik az adott nyelvet, nem tudhatják, hogy nem az olajos tonhal receptje feszül-e az alkarjukon...
2016. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden vak ember születésétől vak. Van olyan is, aki látó volt, csak valami baleset, betegség... stb. miatt vakult meg.
2016. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

:DDDDDDDDD


Ez jó kérdés! :DDD

2016. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöldet adtam. Igazából csak kíváncsi voltam a véleményekre. Nekem is eszembe jutott, hogy talán később vakult meg, mint ahogy varratta magát, de az is, hogy valami gügye női magazin újságírói próbálnak vakként közlekedni a városban, és tesztelik az embereket. Kerekesszékkel már voltak hasonló próbálkozások. Hát mindenesetre fura látvány volt, ha utolértem volna a lányt, megkérdezem tőle, de elment a villamos.
2016. jún. 5. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb látod, még megkérdezheted. :-)
2016. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!