Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha ezen az...

Miért van az, hogyha ezen az oldalon ráírok valakire, idővel eltűnnek?

Figyelt kérdés
Tehát ráírok valakire, tök jól elbeszélgetünk, majd kb. két nap múlva már van, hogy nem is írnak, még akkor se ha én írok utoljára és várnám hogy válaszoljon az illető.

2016. jún. 3. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Detto.

30/F

2016. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne itt keress örök barátságot/szerelmet.
2016. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem is akarnak igazán barátkozni, csak unatkoznak szerintem. És ismeretlenül, névtelenül meg könnyű eltűnni annak, aki nem akarja felvállalni magát. Így lelkiismeretfurdalásuk sincs szerintem, nem érzik úgy, hogy cserben hagytak volna valakit.
2016. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1 talán megsérted őket valamivel

2 nem érnek rá

3 megunnak

2016. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindig visszaírok, válaszolok, ha üzenetet kapok. Szívesen beszélgetek bárkivel, aki emberhez méltóan viselkedik és nem sérteget.
2016. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én csak azoknak nem szoktam visszaírni, akik nyomulnak.

Eddig azok, akik rámírtak 97%uk

nyomult.

Szeretek barátkozni meg minden, de azért nem itt akarok pasit fogni.

Vagy pedig olyat ír, amire nem tudok már mit visszaírni.

Kb ez a két opció van

2016. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de rám is írhatna valaki
2016. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok itt a ....

Velem is volt ilyen:D

2016. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ritkán tűnök el, de amikor eltűnök, annak megvan az oka.

A leggyakoribb ok az, amikor a beszélgetés csak áll és nem megy sehova. Ha írok egy bővebb választ, benne jó pár lehetőséget adva a reakcióra, kibontakozásra a másik félnek, de csak egy egyszavas választ kapok, akkor nem érzem úgy, hogy lenne értelme folytatni az ilyet. Főleg, ha több ilyen is történik. És jó párszor tapasztaltam, hogy a legtöbb ember elég passzívan próbál beszélgetni és csak azt várja, hogy a másik szórakoztassa. Ilyenkor, ha közbe jön valami fontos dolog és nincs időm, akkor nem fogok az illető miatt feljönni, hogy válaszoljak, mert teljesen felesleges.

Ha a másik részéről látom, hogy érdekli, amit írok és képes összetettebb választ írni, akkor sosem tűnök el, csak ehhez kell egy bizonyos szintű intelligencia és kommunikációs képesség. Vagy legalább érdeklődés.

2016. jún. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ez van..~ Ès,hogy nèmely ember nem kèpes mèg normálisan kommunikálni se. Szinte már megszokott , az "eltűnès" .


22/L

2016. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!